زاكانی:

خدمات شهید فخری زاده بعد از شهادت وی هم ادامه دارد

خدمات شهید فخری زاده بعد از شهادت وی هم ادامه دارد به گزارش فست تریپ شهردار تهران با حضور در خانه شهید محسن فخری زاده با خانواده این دانشمند شهید هسته ای دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی در نخستین سالگرد شهادت دانشمند هسته ای محسن فخری زاده با حضور در خانه این شهید والا مقام با خانواده او دیدار و گفت و گو کرد.
شهردار تهران با بیان این مطلب که فراق این شهید سعید برای همه دشوار است، اظهار داشت: فراق شهید فخری زاده برای خانواده او غیر قابل تصور است، اما شرایط تا زمانی مشخص در دست انسان است و از جایی به بعد دیگر دست انسان نیست.
شهردار تهران با تاکید بر این نکته که تصور این حادثه (شهادت شهید فخری زاده) سخت و غیر قابل تصور است، اضافه کرد: زمانی که خداوند بخواهد و اراده کند تا فردی را بپذیرد او را به بهترین نحو می پذیرد و صبر آنرا نیز می دهد.
زاکانی با اشاره به گوشه ای از خاطرات دوران دفاع مقدس افزود: به یاد دارم در زمان جبهه نزدیک به ۱۵، ۱۶ نفر از رزمندگان شهادت خودرا پیش بینی کرده بودند و زمانی که در احوالات شرایط شهید فخری زاده دقت می شود او همانی است که به نقطه ای رسیده بود که دیگر برای او مَنیتی وجود نداشت.
او اشاره کرد: جامعه از یک سو به سبب نبود و فقدان شهید فخری زاده گرفتار خسران می شود اما به تعبیر دیگر او حی و حاضر است و خدمات این شهید به جامعه پس از شهادت زیاد است و ان شاءالله با سید الشهدا محشور باشد و از نعمات الهی بهره ببرد و او نیز نیم نگاهی به ما داشته باشد.
بنا براعلام سایت شهر، علیرضا زاکانی با بیان این مطلب که عزت، افتخار و هویت خودرا از این شهیدان می گیریم، اظهار داشت: جای شهید فخری زاده بسیار خالی و فقدان او دشوار است اما از جایی به بعد خدا فرد را می برد برای اینکه عشق دو طرفه ای بین خدا و مخلوق شکل می گیرد.

منبع:

1400/09/08
10:38:45
5.0 / 5
319
تگهای خبر: خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است