خضریان تشریح كرد

مصوبات مجمع تهران برای حل مشکل مردم منطقه 17 تهران

مصوبات مجمع تهران برای حل مشکل مردم منطقه 17 تهران سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی به عرضه توضیحاتی درباره تصمیمات گرفته شده برای حل مشکل مردم منطقه ۱۷ تهران پرداخت.


علی خضریان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه از سوی مجمع نمایندگان استان تهران با مردم منطقه ۱۷ تهران نشستی برگزار کرده است، اظهار داشت: در این دیدار با حضور معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران، شهردار منطقه ۱۷، شورایاران، مدیران کل ادارات برق و آب و دیگر مدیران منطقه، مسائل و مشکلات مردم در این منطقه شهر تهران مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
وی افزود: در این جلسه شورایاران و مردم منطقه ۱۷ تهران، مشکلات منطقه ای و فرامنطقه را تشریح کردند که مسؤلان حاضر در جلسه به آنها پاسخ گفتند. در همین راستا مصوباتی در این جلسه تعیین شد که همچون آنها درمورد پروژه فرهنگی تجاری رضوان مال بود. مقرر شد شهردار منطقه ظرف مدت یک هفته مستندات در رابطه با این مجتمع تجاری را جهت طرح در کمیسیون ماده ۳۸ به معاون فرماندار اعلام نماید و ایشان هم ظرف مدت یک ماه نسبت به عرضه گزارش پیگیری و اقدامات صورت گرفته به مجمع نمایندگان استان تهران اعلام نماید تا در صورت احتیاج به پیگیری مبحث از مراجع بالاتر، مجمع نمایندگان تهران اقدام گردد.
خضریان افزود: درمورد بافت های فرسوده منطقه هم مقرر شد فرمانداری تهران ظرف مدت دو هفته با اداره کل راه و شهرسازی تهران جلسه ای را برگزار و تفاهم و توافقات صورت گرفته را به مجمع نمایندگان استان اعلام نماید تا در صورتیکه امکان تخصیص تسهیلات به مردم وجود دارد، اقدامات مقتضی صورت پذیرد. همینطور درمورد ساختمان فروشگاه قدس در محله بلورسازی مقرر شد شهردار منطقه ظرف مدت یک ماه نسبت به برگزاری جلسه با بنیاد مستضعفان اقدام و در این خصوص تعیین تکلیف کند.
وی افزود: درمورد ادامه پروژه اتوبان یادگار امام(ره) هم مقرر شد ظرف مدت یک ماه شهردار منطقه نسبت به تعیین تکلیف پروژه جهت ادامه و تکمیل آن و یا صدور پروانه جهت ساخت فضاهای موجود اقدام و نتیجه را به مجمع نمایندگان استان اعلام نماید.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در ادامه ضمن اشاره به معضلاتی که یک پست برق در جنوب محله بلورسازی برای مردم ایجاد کرده، اظهار داشت: درمورد جابجایی پست برق مقرر شد ظرف مدت ۱۵ روز تحت مدیریت فرمانداری جلسه ای با حضور نمایندگان اداره برق تهران و شهرداری منطقه برگزار و نتیجه جلسه به مجمع نمایندگان استان اعلام گردد تا در صورت کم کاری هر یک از طرفین، مجلس به مبحث ورود کند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس اضافه کرد: همینطور مقرر شد شهرداری منطقه نسبت به جدول کشی و مشخص شدن مسیر پیاده رو و ساماندهی خیابان شیخ محمدی در محله بلورسازی تا دهه فجر انقلاب اسلامی اقدام نماید و مقرر شد یکی از اعضای شورای محله بلورسازی گزارشی از روشنایی معابر محله و زیرپل ۹ دی را جهت رفع مشکل به شهرداری منطقه اعلام نماید.
خضریان بیان نمود: درمورد کمبود کلانتری در منطقه مقرر شد فرمانداری تهران ظرف مدت یک هفته جلسه ای را با اداره کل راه و شهرسازی و با حضور شهردار منطقه نسبت به تأمین زمین از وزارت خانه و ساخت آن توسط شهرداری تهران اقدام نماید. همینطور مقرر شد فرمانداری تهران نسبت به تبدیل یکی از کلانتری های منطقه به کلانتری ویژه پیگیری و نتیجه اقدامات را به مجمع نمایندگان استان اعلام نماید.
منبع:

1400/09/04
13:45:32
5.0 / 5
313
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است