معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید از منطقه۳ تاكید كرد

بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری تهران

بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری تهران به گزارش فست تریپ معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جریان بازدید از منطقه ۳ و احصاء موارد و موضوعات مختلف مصوباتی را در حوزه خدمات شهری در این منطقه به تصویب رساند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، در جریان سلسله بازدیدهای هفتگی " قرار خدمت" علیرضا زاکانی شهردار تهران از مناطق پایتخت، جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، محمدی، مدیرکل هماهنگی و امور مناطق، مدیران عامل سازمان های بوستان ها و پسماند، مدیرکل امور خدمات شهری، مدیرکل برنامه ریزی و توسعه امور شهری معاونت خدمات شهری و مدیران این منطقه با حضور در ناحیه ۲ منطقه ۳ و استماع گزارشی از عملکرد، اقدامات و برنامه های پیش روی این معاونت که توسط سیگارودی، معاون خدمات شهری این منطقه عرضه شد، قرار گرفتند و در ادامه مصوباتی را در این منطقه به تصویب رساندند.
جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران در این نشست بعد از عرضه گزارش جامع مدیران ارشد این حوزه در مورد وضعیت این منطقه در حوزه خدمات شهری، اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای کاهش هزینه های نگهداشت شهر صورت گیرد و بطور قطع در این راه باید از ظرفیت های بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری این منطقه با عنایت به نیاز و پتانسیل موجود استفاده گردد.
ایشان در ادامه با تکیه بر این که هدف ما در شهرداری تهران خدمت خالصانه به مردم است، اظهار داشت: تمامی معضلات و مشکلات باید بعد از احصاء به شکل ویژه و کارشناسی شده حل و برطرف شود.
محمدی مدیرکل هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران هم در این نشست با تکیه بر اجرای طرح تحول نگهداشت شهر در سطح شهر تهران، اظهار داشت: تمامی موضوعات حوزه خدمات شهری بعد از آنالیز در بودجه دیده می شود.
وی ادامه داد: در طرح تحول نگهداشت شهر باید به موضوعات جدید و با اهمیت ورود کنید، ضمن این که باید از ظرفیت های موجودی که منجر به اتفاقات خوب در جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان می شود، استفاده گردد.
گفتنی است در این نشست بعد از بحث و بررسی و احصاء مسائل و موضوعات مهم این منطقه و به دستور معاون خدمات شهری شهرداری تهران مصوباتی به تصویب رسید.
لازم بذکر است؛ جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران و هیئت همراه از سطح این منطقه بازدید و در جریان مباحث و مشکلات این منطقه در حوزه خدمات شهری قرار گرفتند.
منبع:

1400/08/28
22:53:06
5.0 / 5
315
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است