بررسی یک فوریت استفساریه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران

بررسی یک فوریت استفساریه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران به گزارش فست تریپ سخنگوی شورای شهر تهران از بررسی یک فوریت استفساریه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران در جلسه سه شنبه شورا اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، علیرضا نادعلی ضمن اشاره به برگزاری بیست و دومین جلسه شورای شهر تهران، عنوان کرد: این جلسه فردا (سه شنبه ۱۸ آبان ماه) برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در این نشست یک فوریت بررسی استفساریه شهرداری تهران درباره "بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران و سازمان ها و شرکتهای تابعه" مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، اضافه کرد: همینطور ۶ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در کمیسیون"الزام شهرداری تهران به انجام مطالعات توجیه فنی، اقتصادی زیست محیطی، فرهنگی-اجتماعی و عرضه برنامه زمان بندی برای کلیه طرح ها و پروژهای شهرداری تهران" انتخاب خواهند شد.

نادعلی افزود: علاوه بر انتخاب ذکر شده، دو انتخاب دیگر هم در دستور کار جلسه فردای شوراست که یک نفر جهت عضویت برای "کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبه ساماندهی ابزارهای تبلیغات صنفی منصوب در شهر تهران" و دو نفر هم جهت عضویت در "کمیته هماهنگی مدیریت بحران و واکنش اضطراری شهر تهران مبحث ماده هشتم" انتخاب خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مبحث حفظ و گسترش فضای سبز درشهرها اشاره نمود و اظهار داشت: بر همین مبنا ۲۲ پلاک ثبتی در رابطه با قانون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز درشهرها که از جلسات قبلی به این جلسه موکول شده بود، فردا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
منبع:

1400/08/18
11:14:06
5.0 / 5
313
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است