امانی در صحن شورای شهر تهران عنوان كرد

لزوم اجرای عدالت در توزیع برق مناطق محروم

لزوم اجرای عدالت در توزیع برق مناطق محروم عضو کمیسیون شورای شهر تهران بر ضرورت وصول مطالبات شهرداری از اداره برق تصریح کرد و اظهار داشت: می دانیم که شرکت برق با محدودیت منابع مواجه می باشد، اما به هر حال باید عدالت در توزیع را در نظر بگیرند. مردم احتیاج به روشنایی و تردد در شب ها و تاریکی دارند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، ناصر امانی در واکنش به گزارش مدیر عامل شرکت برق منطقه ای تهران اظهار داشت: مناطق کم برخوردار و محروم شهر تهران که ما گاهی اوقات توفیق پیدا کرده و می رویم یکی از نخستین درخواست های مردم بحث تأمین روشنایی معابر است. سه محله ی سعیدآباد، عباس آباد و شمیران نو که من به تازگی رفتم، از مناطق محروم و کم برخوردار شهر تهران هستند.

او افزود: شهروندان این محلات می گویند ما شب جرأت این که از منزل مان بیرون بیاییم نداریم. خیابان ها و معابر عمومی مان روشنایی ندارد. منهای زمینهای بی دفاع شهری که در این محله ها رها شده اند. طبیعتا ما هم می دانیم که شرکت برق با محدودیت منابع مواجه می باشد، اما به هر حال باید عدالت در توزیع را در نظر بگیرند. مردم احتیاج به روشنایی و تردد در شب ها و تاریکی دارند.

امانی افزود: مدیرعامل وقت شرکت برق منطقه ای تهران ۶ پروژه را معرفی کردند که می خواهند کابل کشی کنند و از عوامل شهرداری خواسته شد که همکاری کنند. ضمنا اعلام آمادگی کردند که در یک تفاهم نامه ای که به امضای دو طرف می رسد درباره مطالبات بدهی های دو طرف با هم توافق نماییم.

این عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: خوشبختانه جلسه تنظیم بدهی های شهرداری و شرکت برق هم تشکیل می شود و معلوم می شود که به چه شکل مطالبات و بدهی های شهرداری و شرکت برق مبادله شود. در سه منطقه تهران محاسبه می شود؛ منطقه یک، منطقه ۳ و منطقه ۵ و جمع بندی این می شود که مطالبات شرکت برق منطقه ای تهران حدود ۵ میلیارد است و مطالبات شهرداری تهران حدود ۳۶ میلیارد است؛ یعنی ۳۱ میلیارد تفاضل طلب شهرداری از شرکت برق منطقه تهران می شود که ظاهرا این مورد علیرغم این که به امضای دو طرف هم می رسد، ولی ظاهرا با تغییر مدیریت به نتیجه ای نمی رسید.

امانی تصریح کرد: مدیرعامل شرکت برق بگویند که آیا اصلا در جریان این تفاهمنامه هستند یا نیستند و چه تصمیمی و چه اقدامی برای این مورد در شرکت گرفتند؟.1400/08/04
22:03:11
5.0 / 5
294
تگهای خبر: تردد , شركت , شهرداری , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است