اقدامات شهرداری تهران برای اقامه نماز جمعه فردا

اقدامات شهرداری تهران برای اقامه نماز جمعه فردا شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مدتی پیش اعلام نمود که با استعلام وضعیت شیوع ویروس کرونا از ستاد ملی مقابله با کرونا، پس از20 ماه این هفته در تهران نماز جمعه انجام می شود. برهمین اساس مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران و سخنگوی سازمان آتش نشانی اقدامات لازم برای اقامه نماز جمعه را تشریح کردند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، اصغر عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران درباره اهم اقدامات انجام شده برای برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران، بیان کرد: نیروهای خدماتی در هفته جاری پاکسازی محوطه داخل دانشگاه تهران را انجام داده اند. همین طور عوامل خدماتی مسیرهایی که به دانشگاه تهران منتهی می شوند را بصورت کامل پاکسازی کرده اند.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران عنوان کرد: آذین بندی و نصب پرچم های در رابطه با ماه مبارک ربیع در داخل دانشگاه تهران از درب ورودی تا مقابل گیت ها انجام شده است.
بگفته عطایی؛ طبق درخواست محلات اطراف دانشگاه تهران، بنر و پرچم هایی با موضوع برگزاری نماز جمعه بعد از یکسال، صب شده است.
وی ضمن اشاره به خدمت رسانی مستمر نیروهای خدماتی در طول سال درباب برگزاری نماز جمعه، افزود: باتوجه به این که مقرر است نماز جمعه بعد از مدتها باردیگر برگزار شود، فردا اهمیت ویژه تری خواهد داشت. نیروهای خدماتی مستقر در شهرداری منطقه و نواحی بعد از اختتام نماز جمعه خدمت رسانی لازم (پاکسازی) را انجام خواهند داد.
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد که همه اقدامات نظافتی و پاکسازی در داخل دانشگاه تهران و محوطه بیرونی انجام شده است و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.
استقرار ۶ دستگاه خودرو آتش نشانی در ۶ نقطه مختلف
جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران نیز درباره اقدامات لازم برای برگزاری نماز جمعه بعد از گذشت ۲۰ ماه برای اولین بار، بیان کرد: فردا ۳۰ مهر، عوامل آتش نشانی در ۶ نقطه از معابر اطراف و بخش های داخلی دانشگاه حضور خواهند داشت.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ضمن اشاره به استقرار ۶ دستگاه خودرو در این ۶ نقطه مختلف، عنوان کرد: ۱۴ نفر پرسنل آتش نشانی از ساعاتی پیش از برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران و محوطه اطراف مستقر خواهند شد.
طبق گزارش سایت شهر، جلال ملکی در آخر اظهار داشت: نیروهای سازمان آتش نشانی تا اختتام اقامه نماز جمعه، تخلیه دانشگاه تهران و عادی شدن تردد در معابر در محل حضور خواهند داشت.1400/07/29
22:31:24
5.0 / 5
951
تگهای خبر: تردد , خدمات , خودرو , دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است