عضو شورای اسلامی شهر اراك:

اظهارات بعضی از اعضای شورا برای انتخاب شهردار اراک واهی است

اظهارات بعضی از اعضای شورا برای انتخاب شهردار اراک واهی است عضو شورای شهر اراک اظهار داشت: جریان انتخاب شهردار کاملاً قانونی بوده و مبنای حرف ما صورتجلسات و امضاهاست و باید گفت اظهارات عین القضاتی واهی است و بدون تأمل اسامی افراد را مطرح می کند.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، سیدرضا قریشی شامگاه چهارشنبه در جلسه فوق العاده صحن علنی شورای شهر اراک که با دستور کار انتخاب شهردار برگزار شد، اظهار نمود: بعضی از اعضای شورای شهر اراک، شورا را با دانشگاه اشتباه گرفته اند و فکر می کنند که سایر اعضا شاگردان آنها هستند. جریان انتخاب شهردار کاملاً قانونی بوده است، مبنای حرف ما صورتجلسات و امضاهاست، اظهارات عین القضاتی واهی است و بدون تأمل اسامی افراد را مطرح می کند.
وی افزود: طرح برخی مسائل در صحن علنی همسو با اخلاق نیست، مگر این فرد چه کاره است که مسائل را مطرح می کند، آیا آقایان وکیل مدافع دیگران هستند که در جلسه چنین صحبت می کنند.
این عضو شورای شهر اراک تصریح کرد: ما شهرداری شوراباور می خواهیم، اما خودمان پایبند شورا نیستیم. اختلاف نظر امری طبیعی است، دوستانی که صحبت از زدوبند می کنند، مصداق بیاورند که با کدام گزینه نشست و برخاست داشتیم؟ دوستان می گویند شاخص تعیین شده است. شاخص و پیشنهاد توسط خود دوستان عنوان شد، اما کدام گزینه شما شاخص جوانگرایی را داشت که این چنین فرافکنی می کنید؟
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اراک اظهار داشت: علیرضا کریمی گزینه آقای عین القضاتی است. وی با مجموعه ای از دوستانش مدیریت کرد و این گزینه را برای شورا مطرح نمود، اما غافل از این بود که شاید در جلسه شورا روند کار آن گونه که می خواست پیش نرود و امروز ناراحتی او از این باب است.
وی افزود: کریمی گزینه هیچ یک از اعضای شورا نبوده و فقط گزینه عین القضاتی بود، حتی آقای حیدری گزینه آقای عسگری بود. نباید فرافکنی کرد، حیدری یک مدیر انقلابی است اما به جمع بندی در مورد او نرسیدم و دلیلی ندارد که اگر نسبت به گزینه ای به جمع بندی نرسم به دوستان پاسخگو باشم.
قریشی اظهار نمود: من شاگرد آقای عین القضاتی نیستم و شورا هم دانشگاه نیست که بخواهند نمره بدهند، من نمی دانم این مباحث بر چه مبنایی مطرح می شود، دوستان بدانند که عضو شورای شهر شده اند و قرار نیست با هر روش و روشی حرف خویش را به کرسی بنشانند. این که در صحن علنی و رسانه ها اظهارات واهی در مورد یک نفر مطرح می شود نشان داده است که شما دشمن آقای حیدری هستید و افکار عمومی را مشوش می کنید.
این عضو شورای شهر اراک در انتها با تکیه بر این که یک عضو شورا باید شورا باور باشد، اظهار داشت: پایبند به قانون باشید، قانون ما، امضای ماست، این اظهارات کودکانه و احساسی است و از این جهت از مردم اراک عذرخواهی می کنم.

1400/07/09
11:42:58
5.0 / 5
420
تگهای خبر: شهرداری , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است