در راستای شفافیت و اجرای قوانین صورت گرفت

دستور زاکانی برای واریز همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری تهران

دستور زاکانی برای واریز همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری تهران به گزارش فست تریپ بر مبنای تازه ترین ابلاغیه شهردار تهران، سازمان ها و شرکتهای شهرداری ملکف اند کلیه درآمدها را صرفاً به حساب درآمدی خزانه این نهاد واریز نمایند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، بر مبنای دستورالعمل معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و همینطور ابلاغ آن از جانب شهردار تهران، به منظور شفاف شدن حساب های شهرداری و نظم بخشی به تراکنش های مالی شهرداری تهران تمامی واحدها، مناطق، سازمان ها و شرکتهای تابعه و موسسات شهرداری تهران ملکف هستند تا کلیه منابع درآمدی و سایر وجوهی که به باعث بودجه مصوب وصول شده است را صرفاً به حساب های درآمدی خزانه شهرداری که به پیشنهاد شهرداری و تایید شورای شهر تهران افتتاح شده یا می شود، واریز نمایند.
این دستورالعمل بر مبنای مفاد ۳۵ برنامه سوم توسعه شهر تهران، ضرورت به کارگیری دستورالعمل خزانه داری در شهرداری تهران که از جانب وزارت کشور در سال ۱۳۹۶ ابلاغ گردیده بود و همینطور در جهت اجرای تبصره یکم بودجه موصب شورای شهر تهران است.
طبق گزارش سایت شهر، ابلاغ این دستورالعمل در شرایطی است که پیش تر بعضی از اعضای شورای پنجم شهر تهران نسبت به واریز نشدن درآمدها به خزانه شهرداری انتقاد داشتند و بارها نسبت به همکاری نکردن سازمان ها و شرکتهای در اجرای این مصوبات تذکر دادند.
منبع:

1400/06/30
08:40:38
5.0 / 5
834
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است