نایب رییس شورای شهر تهران خبر داد

تصویب ۵۵۰ میلیاردی اوراق مشارکت برای بازسازی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم

تصویب ۵۵۰ میلیاردی اوراق مشارکت برای بازسازی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم به گزارش فست تریپ نایب رئیس شورای شهر تهران از تصویب رقم ۵۵۰ میلیارد تومان در چارچوب اوراق مشارکت برای بازسازی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پرویز سروری در انتها دوازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به موضوعات جلسه امروز شورای شهر تهران اظهار داشت: در ابتدای جلسه امروز طبق جلسات گذشته اعضای شورا تذکراتی را در موضوعات مختلف مطرح نمودند و در ادامه دو لایحه دو فوریتی ارسال شده از جانب شهرداری تهران در دستور کار اعضا قرار گرفت.
وی افزود: لایحه اول در ارتباط با کمک شهرداری تهران به برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی در کربلا بود؛ البته در سنوات گذشته هم شهرداری در این بخش کمک هایی را داشته است و امیدواریم سال جاری هم پرشکوه تر از هر سال و با رعایت پروتکلهای بهداشتی مراسم اربعین حسینی در کربلا برگزار گردد.
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: یکی دیگر از مباحثی که امروز در چارچوب لایحه ارسال شده از جانب شهرداری تهران مورد بررسی و تصویب قرار گرفت در ارتباط با عرضه تخفیف عوارض شهرسازی به شهروندان بود که در لایحه شهرداری تهران رقم ۳۰ درصد عوارض برای افرادی که به صورت یکجا و نقدا عوارض خویش را پرداخت کنند تخفیف در نظر گرفته می شد و این رقم در صحن شورا با پیشنهاد اعضا به ۲۵ درصد کاهش پیدا کرد. همینطور بازه زمانی دو ماهه ای از زمان تصویب این مصوبه توسط فرمانداری تهران برای این تسهیلات از جانب شورای شهر تهران در نظر گرفته شد.
سروری تصریح کرد: در ادامه لایحه ای هم در ارتباط با صدور مجوز اوراق مشارکت برای بازسازی نفرآباد و اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در دستور کار اعضا قرار گرفت و با عنایت به طرح مشترکی که در کمیسیون های شهرسازی و برنامه به تصویب رسیده بود این مساله مورد موافقت اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: بر همین مبنا اعضای شورای شهر تهران با تصویب رقم ۵۵۰ میلیارد تومان در چارچوب اوراق مشارکت این رقم را برای بازسازی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و محله نفرآباد در نظر گرفتند.1400/06/23
22:04:52
5.0 / 5
467
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است