عضو شورای شهر تهران:

شهردار منتخب مورد حمایت هر ۲۱ عضو شورا خواهد بود

شهردار منتخب مورد حمایت هر ۲۱ عضو شورا خواهد بود یک عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: تضارب آرا در بین اعضا در انتخاب شهردار آینده پایتخت و سایر موضوعات امری طبیعی است.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، سید احمد علوی در دومین جلسه شورای شهر تهران در نطق قبل از دستور خود اظهار داشت: تلاقی روز خبرنگار و آغاز جلسات رسمی شورای ششم شهر تهران را به فال نیک گرفته و هفدهم مرداد را به قشر خدوم خبرنگار تبریک عرض می کنم. گرامی باد یاد و خاطره شهدای خبرنگار که در راه روشنگری جان خویش را فدای آگاهی کردند.
وی ادامه داد: خبرنگاران بعنوان رکن چهارم دموکراسی می توانند با قلم خود دست فاسدان را از بیت المال کوتاه کنند.
علوی با تکیه بر این که مبارزه با فساد احتیاج به ابزار و ایجاد آگاهی دارد، اظهار داشت: تصور می کنم یکی از وجوهی که شورای ششم و جامعه خبری می توانند حول آن همکاری مشترکی داشته باشند، تعامل سازنده در ریشه کن سازی فساد است.
وی افزود: بنابراین بعنوان منتخب مردم تهران از این جامعه فرهیخته می خواهم در دوره مسئولیت ما هر جا ردّی از باج خواهی و فساد در اداره شهر دیدند آنرا فریاد بزنند و بازوان پرتوان ما در جهت فسادستیزی و ریشه کن سازی رانت خواری و ویژه خواری باشد. از مسئولین ذی ربط در حوزه فرهنگ و دولت انقلابی آیت الله رئیسی در شروع امر می خواهم تدابیری را ویژه بحث معیشت و امنیت شغلی این قشر زحمت کش بیاندیشند.
علوی در ادامه در مورد انتخاب شهردار تهران اظهار داشت: نکته دیگری که باید عرض کنم در ارتباط با انتخاب شهردار آینده تهران می شود. ابتدا از آحاد جامعه می خواهم با عنایت به متن و پرهیز از حواشی، فضایی آرام را برای شهردار بعدی فراهم نمایند.
وی ادامه داد: تضارب و تفاوت آراست که شورایی پویا و سرزنده را می سازد. به عبارتی اگر این اختلافات نظر نباشد و تنها یک صدا شنیده شود، نمی توانیم منافع آحاد جامعه را تأمین نماییم. اگر همکاران من در مورد یک برنامه، طرح و لایحه تفاوت نظر نداشته باشند نمی توانیم بهترین تصمیمات را برای شهر و شهروندان بگیریم. بنا بر این باز هم تاکید می کنم تضارب آرا در بین اعضا در انتخاب شهردار آینده پایتخت و سایر موضوعات امری طبیعی بوده و این مورد نمی تواند دستمایه دشمنان انقلاب برای به حاشیه بردن شورای انقلابی شود.

شهردار منتخب مورد حمایت هر ۲۱ عضو شورا خواهد بود
این عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: در پاسخ به شیطنت های تعداد قلیلی از رسانه نماها در چند روز اخیر باید عرض کنم هر یک از گزینه های شهرداری تهران حتما جزو نیروهای زبده، متخصص، متعهد و انقلابی بوده اند که توسط همکارانم تا این مرحله از انتخاب بالا آمده اند. در تخصص ایشان تردیدی نیست بنابراین شهردار منتخب بطور قطع انقلابی، جهادی، کارآمد و مومن می باشد و مورد حمایت هر ۲۱ عضو شورا خواهد بود.
علوی اظهار داشت: نکته بعدی که باید بر آن تاکید کنم، مبحث احترام به همکاران ما در شهرداری است. طی چهارسال گذشته متاسفانه کمتر به مسائل معیشتی و رفاهی کارمندان شهرداری توجه شده است. انتصابات صورت گرفته در شهرداری هم کمتر بر مبنای شایستگی بوده و مدیران عموما سفارشی منصوب شده اند. رفتارهایی صورت گرفته که انگیزه را از کارمندان گرفته، استخدام و انتصاب اتوبوسی فارغ التحصیلان مدرسه یا دانشگاهی خاص در دوره گذشته سبب شده کارمند شهرداری هیچ پیشرفتی را برای خود متصور نباشد.
وی افزود: بنابراین در ابتدا به کارمندان شهرداری قول می دهم تا توان دارم از ایشان حمایت کنم و جلوی انتصابات اتوبوسی افراد تحمیل شده به شهرداری بایستم و در جهت ارتقای سطح رفاهی و شغلی ایشان کوشا باشم. مواردی که عنوان شد از اهداف چهارساله بنده به حساب می آید و امیدوارم در نطق انتهای دوره بتوانم گزارش موفقیت خویش را به سمع شهروندان محترم برسانم.
عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: خدمت به شهروندان از امروز شروع شده و از خداوند منان عاجزانه تقاضا دارم که بنده و ۲۰ عضو دیگر شورا را در این راه همواره یاری رساند و مانع شرمندگی ما در مقابل شهروندان شود. ما خادمین شهروندان تهرانی خویش را از مردم می دانیم و دست یاری به سمت آنها دراز می نماییم. شهروندان بهترین یاریگران مدیران شهری هستند و حضور در محلات و شنیدن دغدغه ها و مشکلات آنها از افتخارات ما به حساب می آید که امیدواریم با کمک خداوند در تمام این چهار سال توان اجرای آنرا داشته باشیم. ان شاءالله با انتخاب شهرداری جهادی و هدایت های آقای مهندس چمران عزیز، خدمتگزاران خوبی برای شهروندان تهران باشیم.1400/05/17
15:48:55
5.0 / 5
333
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است