رییس كمیسیون حمل و نقل و ترافیك شورای شهر تهران:

شهرداری به مكاتبات نظارتی شورا پاسخگو نیست

شهرداری به مكاتبات نظارتی شورا پاسخگو نیست فست تریپ: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران نسبت به عدم پاسخگویی شهرداری تهران به مکاتبات مربوط به وظایف نظارتی اعضای شورای اسلامی شهر تهران تذکر داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، محمد علیخانی در جریان سیصدو سیزدهمین جلسه شورا طی تذکری به شهردار تهران اظهار داشت: تذکر بنده در ارتباط با عدم پاسخگویی به مکاتبات مربوط به وظایف نظارتی اعضای شورای اسلامی شهر تهران است. با توجه به مفاد بند ۳ و ۸ ماده ۸۰ قانون شوراها و اصلاحات بعدی در خصوص وظایف نظارتی اعضای شورا بر حسن اجرای مصوبات و حسن اداره و حفظ سرمایه ها توسط شهرداری ها بدین وسیله به شهرداری تهران بابت عدم پاسخگویی به مکاتبات نظارتی شورا تذکر داده می شود.
وی ادامه داد: برای نمونه پیگیری های مختلفی توسط اینجانب بابت رسیدگی به موضوع یکی از املاک در اختیار شخص حقوقی مطابق تبصره ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها طی نامه ای داده شد که با وجود پیگیری های صورت گرفته متاسفانه پاسخی تا کنون واصل نگردیده است که حاکی از قصور در حفظ سرمایه های شهر دارد.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا اشاره کرد: بدین وسیله به شهردار تهران تذکر می دهم تا آخرین روز مسئولیت نسبت به انجام وظایف خود پاسخگو باشند.
منبع:

1400/05/03
12:38:49
5.0 / 5
747
تگهای خبر: شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است