خرابی كولر قطارهای مترو را به 30004277 پیامك كنید

خرابی كولر قطارهای مترو را به 30004277 پیامك كنید فست تریپ: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از بهبود وضعیت سیستم تهویه قطارهای متروی تهران و حومه آگاهی داد و از شهروندان و مسافران خواست خرابی کولر قطارها را با ذکر خط مترو و شماره واگن به شماره 30004277 پیامک و اعلام کنند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، علی عبداله پور با اشاره به گرمای هوا و افزایش فعالیت کارگروه بازدید و تعمیرات تخصصی سیستم تهویه قطارها در خطوط هفتگانه مترو، اظهار داشت: این کارگروه ها با ثبت خطاهای تکراری در سیستم تهویه بمنظور مشخص کردن خطاهای واقعی، مبادرت به بازدید تخصصی سیستم تهویه ۶ رام قطار در مدت ۲۴ ساعت کرده و در مجموع ۹۶ رام قطار در سه نوبت توسط همکاران بازدید شدند.
وی ادامه داد: خطاهای واقعی مشخص و پس از اولویت بندی به شرکت واگن سازی تهران اعلام و رفع شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اضافه کرد: با وجود سختی ها و کاستی های موجود در پایانه شهید کلاهدوز، موفق شدیم با مساعدت شرکت واگن سازی تهران، کمپرسور ۱۲ تهویه واگن و ۷ قطار124 را در پایانه شهید کلاهدوز تعویض نماییم.
وی اشاره کرد: معایب ماندگار سیستم تهویه ناوگان خطوط به ویژه خط 4 تا اختتام خردادماه سال جاری صفر شد.
وی درباب قطارهای نسل قدیم نیز اظهار داشت: این قطارها در ساعات اولیه بامداد با سرمایش کمتری کار می کنند و خراب نبوده و برای خنک شدن احتیاج به فرصت بیشتری دارند.
بر طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، عبداله پور اشاره کرد: این مساله در واگن های جدید بر طرف شده و هم اکنون خرابی در هیچ کدام از قطارها وجود ندارد.
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در آخر از شهروندان و مسافران خواست در صورت مشاهده خرابی کولر قطارها با ارسال پیام به سامانه پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۴۲۷۷ خط مورد نظر و شماره واگن را که در بدنه قطار نصب شده؛ اعلام نمایند تا در نخستین فرصت نسبت به بررسی آن و رفع اشکال اقدام گردد.
منبع:

1400/04/22
21:54:08
5.0 / 5
1144
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است