منتخب شورای شهر ششم :

گزینه نهایی برای پست شهردار تهران تا نیمه اول مرداد تعیین می شود

گزینه نهایی برای پست شهردار تهران تا نیمه اول مرداد تعیین می شود فست تریپ: منتخب شورای شهر ششم اظهار داشت: فهرست نهایی نامزدهای پست شهردار آینده پایتخت، احیانا تا اختتام نیمه اول مرداد ارائه خواهد شد و در آن حدودا گزینه نهایی را تعیین خواهیم کرد.


ناصر امانی منتخب شورای شهر ششم در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره بر فهرست ارائه شده در خصوص نامزدهای پست شهردار آینده پایتخت و در پاسخ به این پرسش که شانس کدام یک از نامزدها برای شهردار شدن بیشتر است، اظهار داشت: هم اکنون این فهرست و باید برمبنای خاصیت ها و شاخص هایی که پیش تر برای انتخاب شهردار مطرح شده بود، سوابق نامزدها بررسی و گزینه مناسب انتخاب گردد.
وی اضافه کرد: هم اکنون نمی توان پیش بینی نمود که شانس چه کسی برای شهردار شدن بیشتر است و باید منتظر بررسی فاکتورهای مطرح شده باشیم.
امانی با اعلان اینکه احتمال کاهش فهرست نامزدهای پست شهردار تهران وجود دارد، اشاره کرد: البته خیلی از این افراد که نام آنها در فهرست آمده بازنشسته هستند و امکان شهردار شدن را ندارند مگر این که طبق قانون بازنشستگی استثنا شده باشند. بعلاوه برخی دیگر نیز هیچ علاقه ای به فعالیت در عرصه مدیریت شهری ندارند و هنوز مذاکراتی با آنها انجام نشده است.
وی اشاره کرد: در نهایت خیلی از افراد این فهرست حذف خواهند شد و به زودی یک فهرست خلاصه تر و ده نفره ارائه خواهیم داد. این فهرست ۱۰ نفر نیز باز مورد بررسی اعضای شورا قرار می گیرد و سپس یک فهرست سه نفره ارائه و در نهایت گزینه نهایی انتخاب خواهد شد.
امانی گفت: فهرست نهایی احتمالاً تا اختتام نیمه اول مرداد ارائه خواهد شد و در آن تقریباً گزینه نهایی را تعیین خواهیم کرد.
وی در پاسخ به این پرسش که برخی شایعات درباب قطعی شدن انتخاب یکی از گزینه ها برای جایگاه شهردار تهران مطرح گردیده است، عنوان کرد: هنوز نمی توان هیچ پیش بینی برای این مورد انجام داد و اعضا نمی توانند بصورت قطعی دراین زمینه پاسخگو باشند اما باید منتظر بررسی نامزدهای مطرح شده و نتیجه مذاکره آقای چمران و سروری با آنها باشیم.

1400/04/21
17:01:45
5.0 / 5
990
تگهای خبر: شورای شهر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است