لزوم مهارت آموزی كاركنان وظیفه نیروهای مسلح

لزوم مهارت آموزی كاركنان وظیفه نیروهای مسلح فست تریپ: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به بهره گیری از ظرفیت فنی و حرفه ای برای ارتقای مهارت آموزی بر ضرورت مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تاکید نمود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، حشمت الله عسگری در دومین جلسه کارگروه تخصصی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان تهران با تاکید بر لزوم رفع موانع واحدهای تولیدی سطح استان اظهار داشت: تمام تلاش و برنامه ریزی های استانی بر رفع موانع تولید و تحقق چشم انداز صورت گرفته و امید است ظرف مدت ۲ هفته آتی نسبت به جمع آوری موارد و مشکلات پیش روی واحدهای راکد و غیرفعال، اقدامات لازم صورت گیرد.

وی با تاکید بر برش استانی هر دستگاه در رفع موانع تولید اضافه کرد: هر مجموعه و دستگاه استانی باتوجه به سطح بندی از مشکلات تولیدی ها و موارد مورد نیاز، ترتیبات لازم را اتخاذ و گزارشات به استان ارائه شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به ضرورت تعامل آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای با کارکنان وظیفه نیروهای مسلح اضافه کرد: نقش آموزش در مهارت آموزی افراد امری بدیهی است و در این راستا نیز تمام تلاش خودرا بکار خواهیم گرفت تا با ارتقای توانمندی افراد بتوان گامی مهم در امتداد رفع موانع تولید برداشت.

عسگری اشاره کرد: امید است با نظم بخشی به جلسات بتوان سهم اشتغال استان را افزایش داده و منابع به این سمت کشانده شود تا بتوان هدف گذاری های صورت گرفته را محقق کرد.
منبع:

1400/04/09
10:11:40
5.0 / 5
861
تگهای خبر: آموزش , تولید , دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است