چمران:

تلاش می نماییم برای شورای شهر تهران به یك فهرست واحد برسیم

تلاش می نماییم برای شورای شهر تهران به یك فهرست واحد برسیم رئیس سابق شورای شهر تهران درباره رسیدن به لیستی واحد برای شورای شهر تهران با جبهه پایداری و سایر گروه ها و احزاب اصولگرا اظهار داشت: تلاش می نماییم برای شورای شهر تهران به یک فهرست واحد برسیم.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مهدی چمران در نشست خبری امروز (یکشنبه) درباره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران در دوره ششم و تصمیمات شورای ائتلاف درباب انتخابات شورا و ریاست جمهوری اظهار داشت: تلاش این است برای شورای شهر تهران به یک فهرست برسیم، اما اگر نشود اجبارا باید فهرست های مختلف بدهیم. درحال حاضر به لیستی نرسیدیم که به سرلیست فکر نماییم اساسا در مجمع هرکسی در انتخابات رای بیشتری داشته باشد بعنوان سرلیست معرفی می نماییم.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص این که برخی اعضای شورای شهر دوره پنجم در ایام اخیر مواضع خودرا تغیر داده اند و آیا این افراد می توانند در فهرست شورای ائتلاف قرار بگیرند، اظهار داشت: قاعدتا کسانی که به شورای ائتلاف بیایند باید مرامنامه و راه و روشی که تعیین می نماییم بپذیرند اگر کسی نپذیرد در مجمع معرفی نمی گردد که رای بیاورد.
وی درباره سهم خواهی احزاب برای کابینه دولت از کاندیدای اصولگرای ریاست جمهوری اظهار داشت: رئیس جمهور خودش تیم مشاورانی دارند که کار را برعهده می گیرند این که احزاب و دیگران سهم خواهی کنند کار صحیحی نیست.
وی ادامه داد: خوشحالیم در سه دوره قبلی یعنی دوره های دوم، سوم و چهارم شورای شهر تهران با همه مشکلاتی که بود با تعامل و همکاری مسائل شهر را با تخصص اداره کردیم و تلاش کردیم تحرک خوب در شهر ایجاد نماییم.
بگفته چمران، بدون شک مسائل شهر تخصصی است و نباید سیاسی اداره شود و باید برمبنای تخصص اداره شود. اساسا این که کاری در شهر انجام نشود مانند دیکته نانوشته است که غلط ندارد و چیزی از آن در نمی آید. بزرگراه امام علی، یادگار، صدر و تونل نیایش، رسالت و توحید فکر می نماییم از ابتدا بوده است.
وی افزود: تونل رسالت سالها خوابیده بود که ما تکلیف کردیم ظرف یکسال ساخته شود؛ در مورد تونل توحید هم کار تخصصی پیچیده اجرا شد. این اقدامات انجام شده امیدواریم بازهم خدمت مردم قرار بگیریم و بتوانیم برای شهر کار انجام دهیم اساسا عقب ماندگی زیاد داریم.
چمران اضافه کرد: شهر موجود زنده است اگر الان به آن نرسیم امکان دارد امروز چیزی مشاهده نشود، اما چند سال دیگر این کمبودها خودرا نشان داده است. تجربه و جوان گرایی و تخصص در کنار هم به کار گرفته خواهد شد و امیدواریم اگر مردم قبول کردند و خواستند، خدمت نماییم.
ادامه دارد...


1400/02/26
13:42:35
5.0 / 5
1172
تگهای خبر: بزرگراه , تونل , شورای شهر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است