درخواست سازمان ورزش شهرداری برای واكسیناسیون مربیان ورزشی

درخواست سازمان ورزش شهرداری برای واكسیناسیون مربیان ورزشی به گزارش فست تریپ مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اظهار داشت: از دولت تقاضا داریم همانند واکسیناسیون دیگر ورزشکاران کشور، واکسیناسیون مربیان ورزشی را نیز در اولویت قرار دهد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، امیر محسنی درباب وضعیت مربیان ورزشی باشگاه ها در دوران شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: مربیان ورزشی یکی از دسته مشاغلی است که در روزهای کرونا لطمه بسیار زیادی را متحمل شدند.
وی با آنکه مربیان ورزش نقش شادی و نشاط و تزریق تندرستی را برای جامعه دارند، اضافه کرد: مربیان ورزشی با تحصیلات مرتبط در رشته های ورزشی، در سطوح بالا اجتماع قرار دارند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به ساخت ۱۳۰۰ کلیپ ورزشی تحت عنوان “ورزش در خانه” توسط مربیان در روزهای کرونا اظهار داشت: برگزاری لیگ های ورزشی همچون این برنامه ها طی چندین ماه گذشته بوده است.
وی درباب استفاده مربیان ورزشی از بیمه بیکاری در روزهای کرونا اذعان کرد: قسمتی از مربیان تحت بیمه بیکاری توسط پیمانکاران بخش خصوصی قرار گرفتند. برخی دیگر از مربیان نیز با حضور در ۱۰ درصد باقی مانده کارهای مجموعه های ورزشی، فعالیت خودرا در مجموعه ها ادامه دادند و از بیمه بیکاری استفاده نکرده اند.
بگفته محسنی در صورتیکه شرایط شهر تهران در روزهای کرونا قرمز نباشد، ۸۰ مدل فعالیت ورزشی در اماکن روباز و روبسته انجام می شود.
وی درباب استفاده باشگاه های ورزشی از تسهیلات و وام کرونا اشاره کرد: وزارت ورزش و دولت تسهیلاتی را در این زمینه اعلام نمود و از طرف دیگر وام بانک ها برای باشگاه های ورزشی با سود تا ۱۶ درصد عملا کارگشا نیست.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محسنی با اشاره به واکسیناسیون کرونا مربیان باشگاه های ورزشی اشاره کرد: برای اعتمادسازی و حضور مردم در باشگاه های ورزشی و باتوجه به شیوع بیماری کرونا از دولت تقاضا داریم همانند واکسیناسیون دیگر ورزشکاران کشور، واکسیناسیون مربیان ورزشی را نیز در اولویت قرار دهد.
منبع:

1400/02/24
22:01:05
5.0 / 5
416
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است