رئیس كمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران تاكید كرد

ضرورت مشاركت همه مجموعه های شهرداری برای تملك باغ یعقوبی

ضرورت مشاركت همه مجموعه های شهرداری برای تملك باغ یعقوبی به گزارش فست تریپ رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران طی تذکری از شهرداری تهران خواست تا به تملک باغ یعقوبی منطقه 18 و کمک به منطقه برای پیشبرد پروژه بروجردی مبادرت کند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مجید فراهانی در دویست و نود و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به بازدید میدانی که طی هفته گذشته از منطقه 18 داشته است، اظهار داشت: بازدیدی از پروژه 76 متری بروجردی داشتم که مدت های طولانی است منطقه 18 روی آن تمرکز دارد و تملک املاک مختلف را در مرکز این پروژه و بازگشایی و تعریض این خیابان مهم را در دستور دارد.

وی ادامه داد: با تکمیل میدان جانبازان در عید فطر، عیدی خوبی به مردم منطقه داده می شود که 1.7 کیلومتر از این پروژه بازگشایی می شود. مهم تر از آن علیرغم تملک های بسیار آخرین منزل باغ یعقوبی است که کارش بعنوان آخرین تملک گره خورده است و اگر این باغ تملک شود و درختان آن باغ منتقل شود، دو کیلومتر دیگر این شاهراه آزاد می شود و ما شاهد خیابان 4 کیلومتری در قلب جنوب شهر که منطقه ای پر تراکم است، خواهیم بود.

وی تصریح کرد: این خیابان یک معبر مواصلاتی از بزرگراه آزادگان تا میدان آزادی است که با اتصال بزرگراه ها تکمیل می شود و نقش مهمی در باز شدن گره های کور ترافیکی دارد که از سازمان املاک و سازمان پارک ها می خواهم با همراهی این حلقه آخر را باز کنند تا برگ زرینی در راه اندازی پروژه های بزرگ مقیاس در جنوب شهر تهران باشد.1400/02/19
15:30:01
5.0 / 5
617
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است