مشاور شهردار تهران:

آغاز واكسیناسیون پاكبانان غیر ایرانی پایتخت

آغاز واكسیناسیون پاكبانان غیر ایرانی پایتخت مشاور شهردار تهران از آغاز واکسیناسیون پاکبانان غیر ایرانی پایتخت با کارت سبز اقامت اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، غلامحسین محمدی مشاور شهردار تهران و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، در صفحه شخصی خود در توئیتر از آغاز واکسیناسیون پاکبانان غیر ایرانی اطلاع داد و نوشت: رفع مشکل تزریق واکسن به همه پاکبانان اتباع غیر ایرانی در حال پیگیری است.
وی ادامه داد: حتی در بعضی مناطق با عنایت به کارت سبز اقامت این واکسیناسیون انجام و شروع شده است و ان شاءالله برای سایرین هم صورت خواهد گرفت. به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، با آغاز واکسیناسیون پاکبان ها در تهران و دیگر شهرهای کشور، پاکبان های افغانستانی پایتخت در فهرست تزریق واکسن کرونا قرار نگرفته بودند. این امر هم واکنش برخی را برانگیخت. به صورتی که حجت نظری عضو شورای شهر تهران روز گذشته در جلسه علنی شورای شهر، با طرح این پرسش که اگر واکسیناسیون برپایه عناوین شغلی صورت می گیرد، چرا میان پاکبانان ایران و غیر ایرانی تفاوت قائل شده اند، اظهار داشت: ظاهراً اتباع افغانستانی به علت نداشتن کد ملی امکان تزریق واکسن را ندارند، اگر نمی توان به پاکبانان واکسن تزریق کرد، چطور میتوان این اتباع را به کار مشغول کرد. بعلاوه پیروز حناچی شهردار تهران هم روز گذشته با حضور در صحن شورای شهر، با توضیح در مورد تخلفات و سوء استفاده های انجام شده از سهمیه واکسن های پاکبان ها توسط برخی مدیران شهری اظهار داشت: یک ایراد به کار ما وارد بوده است و آن هم مشخص نبودن دقیق افراد مستلزم دریافت واکسن است بدین منظور هم یک پروتکل برای تعیین افراد مستلزم دریافت واکسن تدوین کرده ایم. وی ادامه داد: نبودن نظارت مناسب در مرحله تزریق این حواشی را بوجود آورده است. امیدواریم با ابلاغ پروتکل تنظیمی تزریق واکسن، این خطاها حذف شود.


منبع:

1400/02/14
20:59:08
5.0 / 5
1170
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است