محسن هاشمی:

اطلاعات واكسیناسیون با سرعت روی سایت شفاف قرارگیرد

اطلاعات واكسیناسیون با سرعت روی سایت شفاف قرارگیرد به گزارش فست تریپ رئیس شورای شهر تهران بر ضرورت قرارگیری اطلاعات واکسیناسیون با سرعت بیشتری روی سایت شفاف تاکید نمود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در دویست و نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: مصادف شدن شبهای قدر با ایام ضربت خوردن و شهادت امیر مومنان را که با روز کارگر و معلم همزمان شده، گرامی می داریم. همه می دانیم امیر مومنان فراتر از نقش امامت و حکومت بعنوان یک انسان می تواند الگویی برای جهان باشد و اوست که تلاش و کار را برای آبادانی و تأمین معاش به کار گرفته و کارگری کوشا و زحمت کش هم بوده است. در جایگاه اطلاع رسانی برای جامعه هم به ترویج دانش پرداخته و بنابراین معلمی بی بدیل به شمار می رفته است.
وی ادامه داد: از نگاه امام علی(ع) ارزش جانش از اخلاق و گذشت و مدارا بالاتر نبود و خویش را قربانی کرد تا این روش بعنوان یک الگو برای صاحبان قدرت ماندگار شود در واقع امام علی (ع) به این اعتقاد داشت که آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است؛ با دوستان مروت با دشمنان مدارا.
وی ضمن اشاره به اینکه در ایام اخیر شاهد تخلفاتی بعنوان واکسن خواری در برخی از شهرها و همچون تهران بودیم اضافه کرد: در ایام اخیر هم شاهد تخلفاتی بعنوان واکسن خواری در مدیریت شهری تعدادی شهرها همچون تهران بودیم که با دستور محکم شهردار، با عناصر خاطی برخورد شد و اطلاعات دریافت کنندگان اعلام گردید البته لازم است بارگذاری اطلاعات واکسیناسیون با سرعت بیشتری بر روی سایت صورت گیرد و این می تواند نمونه خوبی برای دولت باشد و این کار را انجام دهد، چون که اطلاعات واکسیناسیون در دسترس عموم قرار می گیرد.
وی درباره نتایج تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها هم اظهار داشت: در تهران و تعداد زیادی از شهرها شاهد بودیم رد صلاحیت کاندیداهایی صورت گرفت که توسط هیات اجرایی تایید شده بودند. فرض را بر این می گذارم که در شوراها نظارت استصوابی نداریم. با عنایت به این که نظارت در انتخابات شورا برعهده مجلس است از رئیس مجلس انتظار داریم تا با پیگیری مبحث نسبت به رسیدگی اعتراض کاندیداها توجه ویژه داشته باشند تا تأمین حق عمومی جامعه برای برگزاری یک انتخابات با تکثر نگاه ها و سلایق و مشارکت مطلوب در انتخابات فراهم گردد.
منبع:

1400/02/12
12:50:48
5.0 / 5
1077
تگهای خبر: آسایش , سایت , شورای شهر , گیت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است