از ابتدای اردیبهشت ماه؛

نرخ بلیت مترو 25 درصد و بلیت اتوبوس 35 درصد افزایش می یابد

نرخ بلیت مترو 25 درصد و بلیت اتوبوس 35 درصد افزایش می یابد نرخ بلیت تک سفره مترو به ۲ هزار تومان و بلیت اتوبوس به حدود ۱۲۵۰ تا ۱۳۵۰ تومان از آغاز اردیبهشت ماه افزایش می یابد.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، برپایه مصوبه شورای شهر تهران در خصوص افزایش نرخ استفاده از حمل و نقل شهری تهران، امروز محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزایش کرایه اتوبوس ها در پایتخت تا سقف ۳۵ درصد از اول اردیبهشت اطلاع داده و گفته است، به صورت مثال اگر کرایه اتوبوس هزار تومان بوده بر مبنای افزایش نرخ جدید نرخ کرایه ۱۲۵۰ تا ۱، ۳۵۰ تومان خواهد شد که این میزان بر مبنای طول خط در نظر گرفته می شود.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار داشت: افزایش نرخ ۲۵ تا ۳۵ درصدی هم برای خطوط بی. آر. تی و هم برای بخش خصوصی بوده و کرایه اتوبوس های خصوصی کمی بیشتر از اتوبوس های بی آرتی است و هر خطی که سال گذشته کرایه مورد نظر را دریافت می کرده سال جاری بر مبنای جداولی که بزودی منتشر می نماییم ۲۵ تا ۳۵ درصد بیشتر می شود.
پرداخت کرایه از راه کارت بلیت در بخش خصوصی هزینه کمتری برای شهروندان خواهد داشت که تخفیف کارت بلیت در هیأت مدیره شرکت هفته آینده تصویب می شود.
فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران هم درباره افزایش نرخ بلیت مترو امسال عنوان کرد: بر مبنای مصوبه شورای شهر تهران و ابلاغ فرمانداری نرخ بلیت مترو در پایتخت از اول اردیبهشت ۲۵ درصد افزایش می یابد.
بنابر اعلام وی نرخ بلیط تک سفره ۲، ۰۰۰ تومان خواهد شد.
نوبخت خاطرنشان کرد: با عنایت به این که قیمت بلیط بر مبنای پیمایش محاسبه می شود در حال تدوین جدولی برای تعیین نرخ بلیط هستیم، این نرخ به محض آماده شدن اعلام می شود.


منبع:

1400/01/16
20:17:42
5.0 / 5
2252
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است