آمادگی كامل استانداری تهران برای شمارش الكترونیكی آرای انتخابات شوراها

آمادگی كامل استانداری تهران برای شمارش الكترونیكی آرای انتخابات شوراها به گزارش فست تریپ استاندار تهران با تاکید بر اینکه زیرساخت های مناسب برای شمارش آرای انتخابات شوراهای شهر در تهران برقرار است، اظهار داشت: استانداری تهران آمادگی کامل دارد تا شمارش آرای انتخابات شوراها را بصورت الکترونیکی برگزار کند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در نشست مشترک ستاد انتخابات استان با اعضای هیات نظارت انتخابات استان تهران اظهار داشت: در انتخابات مجلس در دوره یازدهم با تشریک مساعی و با فراهم کردن تمهیدات و تدابیر لازم انتخابات سالم و شفاف و بی طرفی را در استان شاهد بودیم و استان تهران جهش بسیار خوبی را در رتبه بندی ستاد انتخابات کشور از ۲۷ به چهار کسب نمود.
وی اضافه کرد: در دوره گذشته ۹۹/۹شعب آنلاین وتنها هفت شعبه ما آفلاین بودند آرای نامعتبر ما در کل استان تهران ۴۹۶ رای بود.
استاندار تهران با اعلان اینکه در روزهای کرونا در ۱۹ کشور انتخابات انجام شد اضافه کرد: درباب انتخابات ۱۴۰۰ هم ستاد ملی مقابله با کرونا با هماهنگی کمیته امنیتی و انتظامی در حال تدوین پروتکلهای بهداشتی برای حضور مردم در انتخابات است.
محسنی بندپی در عین حال اظهار داشت: برخی با هدف کمرنگ کردم حضور حداکثری مردم در انتخابات به بهانه شیوع ویروس کرونا به دنبال زیر سوال بردن اصل مشارکت مردم در انتخابات هستند و باید به صورتی به مردم اطلاع رسانی شود که با رعایت پروتکلهای نگرانی جهت شرکت در انتخابات نداشته باشند.
به گفته وی، میزان زمان رای دهی هر فرد بین ۷ الی ۹ دقیقه است و درصدد هستیم تا با اولویت سلامت مردم در کنار رعایت پروتکلهای بهداشتی زمینه حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم نماییم. تکلیف داریم تا تمامی موانع برای عدم مشارکت سیاسی مردم را در استان تهران مرتفع می نماییم.
محسنی بندپی درباب اطلاع رسانی با تاکید بر لزوم برخورداری استان تهران از شبکه تلویزیونی مستقل اظهار داشت: باوجود مصوبه شورای امنیت کشور متاسفانه هنوز ظرفیت ۵۰ درصدی برای پوشش اخبار استان در رسانه ملی مرتفع نشده است.
وی با اعلان اینکه راهبرد ستاد انتخابات استان تهران بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حق الناس بودن آرای مردم است و از این آرا صیانت می نماییم، اظهار داشت: هر زمانی که فرمانداران یا بخشداران استان تهران از اصل بی طرفی و عدالت خارج شدند این امر برای ما قابل تحمل نیست و به شدت با فرد خاطی برخورد می نماییم.
محسنی بندپی این را هم اظهار داشت: استان تهران اولین استان کشور بود که از شش ماه قبل به همت معاون سیاسی به شناسایی و احصا مشکلات در شهرستان ها اقدام نمود.




منبع:

1399/12/16
14:09:32
0.0 / 5
1694
تگهای خبر: شركت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است