موافقت كمیسیون ماده 11 قانون هوای پاك با 11 طرح توسعه اشتغال در 5 شهرستان تهران

موافقت كمیسیون ماده 11 قانون هوای پاك با 11 طرح توسعه اشتغال در 5 شهرستان تهران فست تریپ: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اهمیت توسعه و رونق اشتغال، از موافقت با 11 طرح توسعه و رونق اشتغال در پنج شهرستان تهران، ری، رباط کریم، شهریار و قدس آگاهی داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک با محوریت توسعه و رونق اشتغال و تولید در پنج شهرستان قدس، تهران، ری، رباط کریم، شهریار گفت: با ۱۱ مورد کارخانه و صنایع با تاکید بر رعایت قوانین و ضوابط زیست محیطی و الزامات محیط زیست در این پنج شهرستان موافقت شد.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی ادامه داد: از مهم ترین موارد مطرح شده موافقت با طرح توسعه و تقاضای افزایش محصول جدید هیدروکربن سبک و سنگین محصول تولیدی بجز مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاه های یک شرکت در شهرستان قدس و افزایش ظرفیت محصولات مندرج در پروانه بهره برداری و تولید محصولات جدید همچون روغن مایع تصفیه شده آفتابگردان، سویا و کلزا یک شرکت صنایع غذایی دیگر در شهرستان تهران است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران سپس اضافه کرد: همین طور با درخواست اصلاح عناوین محصولات به همراه افزایش ظرفیت محصولات مورد مصرف در تولید قطعات در رابطه با خودرو یک شرکت صنایع شیمیایی در شهرستان تهران موافقت شد. همین طور با تاسیس یک واحد دامداری و راه اندازی شهرک صنعتی خاوران در شهرستان ری برای توسعه و سرعت بخشی به اشتغال ضمن جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، سکونتگاه های غیررسمی و تجمعات معتادان موافقت شد.

منبع:

1399/12/12
10:08:13
0.0 / 5
2223
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است