هاشمی در جمع خبرنگاران:

بودجه شهرداری به ۴۸ هزار میلیارد كم شد

بودجه شهرداری به ۴۸ هزار میلیارد كم شد رئیس شورای اسلامی شهر تهران از کاهش رقم بودجه پیشنهادی شهرداری به 48 هزار میلیارد تومان آگاهی داد و اظهار داشت: در جاهایی که احساس کردیم این بودجه تحقق درآمدی ندارد آن را کم کردیم.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، محسن هاشمی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در جلسه هم اندیشی امروز بحث درآمدی بودجه بررسی گردید، اظهار داشت: در این نشست دو ساعته تمام نظرات عنوان شد و درباره بخش درآمدی بودجه تصمیم گیری شد و این بخش یکشنبه مطرح می شود. تا اینکه بعداً به بخش هزینه ای بودجه برسیم.
وی اضافه کرد: آن چیزی که شهرداری به شورا ارجاع داده بود، حدود ۵۵ هزار میلیارد تومان با تبصره ها بود که قبلاً در بودجه وجود نداشت که ۱۶۰۰ میلیارد آن در جاهایی که احساس کردیم تحقق درآمد ندارد کم شد و بودجه به ۴۸ هزار میلیارد تبدیل شد.
هاشمی اشاره کرد: لایحه «شهر دوستدار سالمند» در شورای گذشته آمده بود در آن زمان ارجاع به کمیسیون فرهنگی شده بود اما در صحن کمیسیون ها نظرات زیادی داشتند و چون بحث سالمند مهمست و پیشنهادات ارائه شده به نظر می آمد کارشناسی نشده بود، برخی از اعضا تصمیم گرفتند به کمیسیون بازگردد و از ماده ۴ به بعد بعد از این بازگشت در صحن بررسی شود.
وی درباره سمت و سوی درآمدهای بودجه اظهار داشت: ما در بخش غیرنقدی گرفتار مشکلیم چون تهاتر اموال کار مشکلی است و جسارت بالایی می خواهد، چون تغییر قیمت ها زیاد است گرفتار مشکل می شوند و این مساله سبب شده اختیارات شهرداران مناطق هم کم شود و این درآمدها کم شده است.
رئیس شورای شهر تهران درباره فروش املاک شهرداری برای جبران هزینه ها اظهار داشت: معاونت ترافیک و حمل و نقل عمومی و معاونت عمران از روش تهاتر استفاده می نمایند که برای کارهای جاری نیست بلکه در زمینه فروش املاک برای جبران، ۵۰ درصد هزینه را غیرنقدی پرداخت می کنند که نوعی استفاده از بودجه غیر نقدی است.
وی، احضار حق شناس به دادسرای نظامی را تکذیب نمود.

1399/11/28
21:09:31
0.0 / 5
1471
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است