افتتاح خانه قرآنی هلال محله شهرقائم

افتتاح خانه قرآنی هلال محله شهرقائم فست تریپ: قم مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی شهرقائم از افتتاح خانه هلال مسجدقرآن و عترت (ع) در محله شهرقائم خبرداد.


ابوالفضل معرفی مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی شهرقائم در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: خانه هلال مسجد قرآن و عترت(ع) با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم و معاونین ایشان در در محله شهرقائم راه اندازی شد.
وی ادامه داد: پس از جلسات گوناگون و گفتگو با معاونت داوطلبان هلال احمر و هماهنگی با هیئت امنای مسجد قرآن و عترت(ع)، مراحل افتتاح خانه هلال در این محله شروع شد که در نهایت پس از هماهنگی های انجام شده در روزهای الله دهه فجر انقلاب، مراسم خانه هلال مسجد قرآن و عترت(ع)، با حضور هیئت امنای مسجد انجام شد.
معرفی افزود: طرح خانه هلال با هدف ارتقاء فرهنگی ایمنی و افزایش تاب آوری شهری می تواند گام مهمی در روند توسعه محلات حاشیه نشین و کمتر برخوردار داشته باشد؛ که این مهم همچون اهداف مهم دفاتر تسهیلگری نیز می باشد.
وی اظهار داشت: همچون کارهای دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی، تسهیل بستر فعالیت نهاد های مختلف خدماتی در محلات هدف می باشد که بر طبق همین مهم، دفتر تسهیلگری شهرقائم نیز بستر لازم برای ارائه خدمات دواطلبانه جمعیت هلال احمر در استان قم را در محله شهرقائم انجام داده است و پیگیری ها و هماهنگی های لازم برای افتتاح خانه هلال را در ضمن یک ماه گذشته در دستور کار خود داشته است که در نهایت این مهم محقق شد.
منبع:

1399/11/26
12:29:11
0.0 / 5
1313
تگهای خبر: ایمنی , خدمات
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است