مدیركل توسعه منابع انسانی وزارت كشور خبر داد

انتشار نتایج اولیه افراد مجاز در آزمون استخدامی در پرتال وزارت كشور

انتشار نتایج اولیه افراد مجاز در آزمون استخدامی در پرتال وزارت كشور مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت کشور اظهار داشت: پیرو اطلاعیه قبلی درباب انتشار نتایج آزمون کتبی و اعلام داوطلبین مجاز بمنظور طی مراحل بعدی، اسامی افراد مذکور در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به آدرس www.moi.ir و درباب داوطلبان استانداریها در پرتال هریک از استانداری ها درج شده است.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، روشن ضمیر مدیرکل توسعه منابع انسانی ضمن تبریک به افراد مجاز اعلام نمود پیرو اطلاعیه قبلی درباب انتشار نتایج آزمون کتبی و اعلام داوطلبین مجاز بمنظور طی مراحل بعدی، اسامی افراد مذکور در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به آدرس www.moi.ir و درباب داوطلبان استانداریها در پرتال هریک از استانداری ها درج شده است.
روشن ضمیر اضافه کرد: کلیه افراد ذکر شده در نتایج، می بایست از تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ از درب اصلی تالاروزارت کشور واقع میدان جهاد(فاطمی) ابتدای خیابان شهید گمنام، در محل تالار بزرگ کشور برمبنای تابلوهای راهنما به محل دریافت و رسیدگی به مدارک مراجعه نمایند.
مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت کشورگفت: در این بخش از فرآیند، ضمن اطلاع رسانی به مجموعه مشمول و ذینفعان، کلیه مدارک بر طبق مندرجات آگهی از داوطلبان دریافت خواهد گردید. سپس اعتبار سنجی مدارک برمبنای مصادیق مورد اذعان و قوانین و مقررات صورت می پذیرد.
وی افزود: نتایج بررسی مدارک بمنظور امتیاز بندی جدید و اعلام چند برابر ظرفیت جهت مصاحبه در سایت سازمان سنجش درج و ثبت خواهد شد.
روشن ضمیر اشاره کرد: وزارت کشور دارای ۱۵۰۰ سهمیه استخدامی بود که تا کنون ۳۷۸۹ نفر از جانب سازمان سنجش و آموزش کشور بعنوان مجاز مرحله اول عرضه شدند.
مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت کشور اشاره کرد: کلیه داوطلبان حتما به وب سایت وزارت کشور و استانداری ها بمنظور آگاهی از ادامه روند و اطلاعیه ها مراجعه مستمر داشته باشند و محل رسمی درج آگهی ها جهت اطلاع رسانی، وب سایتهای رسمی وزارت کشور و استانداری ها خواهد بود و مسولیت عدم پیگیری، بر عهده داوطلبان خواهد بود. بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر به مفهوم انصراف قطعی داوطلبان از ادامه پروسه استخدام خواهد بود.
روشن ضمیر افزود: چهار اقدام اصلی اطلاع رسانی، ستاندن مدارک، اعتبار سنجی و ثبت اقدامات در سایت سازمان سنجش بعنوان محور گام اول است که پس از اعلام قطعی نتایج از جانب سازمان سنجش پروسه اعلام زمانبندی مصاحبه شروع خواهد شد.
مدیرکل توسعه منابع انسانی بر مطالعه دقیق آگهی های مندرج در وب سایت وزارت کشور تاکید نمود و اشاره نمود، تمامی مندرجات وبسایتهای رسمی وزارتخانه و استانداری ها ملاک عمل خواهد بود لذا، دواطلبان پیش از مراجعه مندرجات منتشر شده از مبادی مذکور را به دقت مطالعه کنند و بمنظور صیانت از سلامت و رعایت پروتکلها از مراجعه چند باره و خارج از زمانبندی پرهیز کنند.1399/11/20
13:25:04
0.0 / 5
2209
تگهای خبر: آموزش , سایت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است