فراهانی در گزارش فست تریپ مطرح كرد؛

عدم وجود شفافیت مالی در حسابرسی ها و مالیات های شهرداری تهران

عدم وجود شفافیت مالی در حسابرسی ها و مالیات های شهرداری تهران به گزارش فست تریپ رئیس کمیته نظارت مالی و بودجه شورای شهر اظهار داشت: حسابرسی های سازمان املاک شهرداری نشان میدهد که در حسابرسی اموال و مالیات های این سازمان شفافیت وجود ندارد.مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلان اینکه در حساب های شهرداری شفافیت مالی وجود ندارد، عنوان کرد: گزارشات و حسابرسی های سازمان املاک شهرداری نشان میدهد که در حسابرسی اموال و مالیات های این سازمان شفافیت وجود ندارد.
فراهانی اضافه کرد: تا زمانی که ما فضا را به سمت شهر شیشه ای و شفافیت نبریم همین روال ادامه خواهد داشت و باید با انجام اعمال پیشگیرانه از انجام این تخلفات مالی در شهرداری تهران جلوگیری نماییم.
وی با اشاره به راهکارهای کاهش فساد مالی در بدنه مدیریت شهری بیان کرد: فرایندی کردن، امور مکانیزه کردن کارها، کاهش سطح دسترسی عوامل شهرداری با ذی نفعان و تشویق گزارشگران تخلفات می تواند به کاهش فسادهای مالی کمک نماید.
رئیس کمیته نظارت بر بودجه شورای شهر اشاره کرد: گزارش ها نشان میدهد که بخش های مربوط به شهرسازی، خدمات شهری و بخش مالی سازمان املاک شهرداری تهران دارای بیشترین تخلفات مالی بوده و گزارش های آنها حاوی محاسبات غیرشفاف بوده است.


منبع:

1399/11/17
13:53:03
0.0 / 5
1367
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است