معاون استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت افزایش مراكز آموزشی در استان تهران

ضرورت افزایش مراكز آموزشی در استان تهران فست تریپ: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از موافقت با طرح های عمرانی توسعه روستایی و محیط زیستی در استان تهران اطلاع داد و بر ضرورت افزایش مراکز آموزشی در استان تهران تاکید نمود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه کارگروه زیربنایی توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان تهران ضمن اشاره به موافقت با طرح راه اندازی آموزشگاه رانندگی در اراضی شهرستان ری عنوان کرد: ایجاد این مراکز آموزشی همچون نیازهای مهم و ضروری استان تهران است؛ همینطور این طرح تمام مجوزهای لازم را از دستگاههای مربوطه و مجوز ترافیکی دریافت کرده است.

وی ادامه داد: صدور پروانه این طرح منوط بر اختصاص حداقل ۲۰ درصد از سطح کل عرصه بعنوان فضای سبز با تکیه بر درختکاری است که این دستورالعمل در کلیه مصوبات مشابه هم لحاظ می شود.

وی ضمن اشاره به طرح پهنه بندی شهرستان پردیس تصریح کرد: حریم شهرستان پردیس تداخلاتی بخصوص با سازمان محیط زیست دارد که مقرر شد بر مبنای تقسیمات جدید، اصلاحات لازم در طرح کلی و حریم شهرستان پردیس انجام و سپس طرح پهنه بندی شهرستان تعیین تکلیف می شود.

منبع:

1399/11/02
23:44:16
0.0 / 5
2353
تگهای خبر: آموزش , ترافیك , دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است