معاون استاندار تهران تاكید كرد

تردد از ساعت ۲۱ همچنان ممنوع

تردد از ساعت ۲۱ همچنان ممنوع به گزارش فست تریپ معاون استاندار تهران ضمن اشاره به ارزیابی مطلوب از اثرگذاری طرح شهید سلیمانی در سطح استان تهران بر ضرورت استمرار هم افزایی در اجرای این طرح و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید نمود.


شکراله حسن بیگی در گفتگو با ایسنا، در تشریح ادامه روند اجرای طرح شهید سلیمانی در استان تهران اظهار داشت: خوشبختانه بر مبنای ارزیابی انجام شده اثرگذاری طرح شهید سلیمانی در تهران مطلوب بوده است. هم اکنون رنگ ابی بعنوان شرایط کم خطر درنظر گرفته شده است و منع رفت و آمد از ساعت ۲۱ تا ۴صبح حتی در این شرایط حاکم خواهد بود.
وی افزود: در حقیقت طرح شهید سلیمانی از آغاز اجرای این طرح اثرگذاری مناسبی در سطح استان تهران در چهار محور شناسایی، رهگیری، قرنطینه و حمایت داشته است. هم افزایی که در اجری این طرح به وجود آمده، باید با قوت استمرار داشته باشد و هر چند آمارهای کرونا ویروس کاهش یافته ولی نباید توقف و خللی در اجرای این طرح ایجاد شود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران ضمن اشاره به لزوم مشارکت مردم جهت مقابله با کرونا ویروس اضافه کرد: باید پروتکل های بهداشتی همچنان بعنوان یک لزوم در دستور کار همه شهروندان قرار گیرد. مردم همواره در صحنه های مختلف مشارکت و همراهی داشته اند و تقاضا داریم جهت مقابله با این ویروس هم با پرهیز از تردد و تجمعات غیرضروری مشارکت و همراهی خویش را نشان دهند.1399/10/28
15:03:55
0.0 / 5
2567
تگهای خبر: تردد , شهروند
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است