در بازدید از جشنواره فیلم كوتاه صورت گرفت؛

بررسی ظرفیت های شهری به منظور همكاری در تولید فیلم كوتاه

بررسی ظرفیت های شهری به منظور همكاری در تولید فیلم كوتاه به گزارش فست تریپ نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با حضور در انجمن سینمای جوانان ایران از ستاد برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران بازدید نمود.به گزارش فست تریپ به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، در بازدید تعدادی از مدیران و مسؤلان شورای اسلامی شهر تهران از انجمن سینمای جوانان ایران چالش ها و چشم اندازهای توسعه این نهاد فرهنگی باسابقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر، کیومرث بشیریه مدیرکل اجرایی شورای شهر تهران و محمدامین داوری، مشاور رئیس شورای اسلامی استان تهران، به نمایندگی از شورای شهر و سید صادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر جشنواره سی و هفتم، علی جعفری عضو هیات مدیره و معاون اداری مالی، آرش رصافی معاون تولید و پشتیبانی و مسعود مدرسی مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی انجمن سینمای جوانان ایران در این جلسه حضور داشتند.
در ابتدای این جلسه علی جعفری ضمن اشاره به امکانات وظرفیت های انجمن سینمای جوانان ایران، پیشنهاداتی را برای تعمیق و گسترش همکاریهای انجمن با نهادهای فرهنگی شهرداری تهران بیان نمود.
وی اظهار داشت: جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران یکی از مهم ترین و بزرگ ترین رویدادهای سینمایی بین المللی در منطقه است و ضرورت همکاری و هم افزایی متولیان امر در شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری برای تقویت هرچه بیشتر این جشنواره احساس می شود.
در ادامه، الهام فخاری ضمن اشاره به ظرفیت های شورای شهر برای همکاری با انجمن سینمای جوانان ایران و جشنواره فیلم کوتاه تهران توضیح داد: مجموعه شورای شهر و شهرداری در کوشش برای ارتقای فرهنگی جامعه هستند و این از اولویت های این نهادها است. شورای شهر ظرفیت های زیادی برای این همکاری دارد و آمادگی خویش را هم اعلام می کند.
وی ضمن اشاره به لزوم ایجاد امکانات فرهنگی برای شهروندان و جوانان در شهرستان های استان تهران از ایجاد نمایندگی در این نقاط استقبال کرد.
فخاری همینطور ابراز امیدواری کرد با همکاری انجمن و شهرداری، فضاهای مجهز و امکانات مناسبی برای تولید فیلم کوتاه در شهر تهران و شهرستان های اطراف فراهم گردد.
در آخر این دیدار، حاضران در نشست در سالن سینمایی انجمن، به تماشای چند فیلم کوتاه نشستند.
بخش نمایش فیلمهای سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به دو شکل آنلاین و حضوری، ۱ تا ۵ بهمن ماه ۹۹ در پردیس سینمایی ایران مال برگزار می گردد. این رویداد ششم بهمن با معرفی برگزیدگان به کار خود آخر خواهد داد.

1399/10/27
18:41:09
0.0 / 5
2147
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است