تداوم آلودگی هوای پایتخت

تداوم آلودگی هوای پایتخت فست تریپ: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس طی امروز (1 دی ماه) و تداوم این شرایط تا فردا دور پیش بینی می شود.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد امروز ( ۱ دی ماه) باتوجه به عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته همراه با آغاز تردد خودرو ها و افزایش غلظت ذرات معلق، در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

طی روز نیز کاهش تندی باد شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم نخواهد کرد بدین سبب در شامگاه با افزایش ترافیک و درنتیجه تجمع ذرات معلق انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد. هرچند با افزایش تندی باد در ساعات پایانی تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد.

در اولین ساعات فردا (۲ دی ماه) با برقراری جو نسبتا آرام همراه با آغاز تردد خودرو ها پیش بینی می شود در بعضی مناطق افزایش غلظت ذرات معلق موجب کاهش کیفیت هوا شود.

طی روز با عدم وزش باد مؤثر احتمال می رود به تدریج بر غلظت آلاینده ها افزوده شود. در اواخر وقت فردا (۲ دی ماه) نیز با افزایش غلظت ذرات معلق ناشی از حاکمیت جو پایدار و ترافیک شبانگاهی برقراری وضعیت ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۰ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/10/02
13:45:11
5.0 / 5
2642
تگهای خبر: آلودگی , امداد , ترافیك , تردد
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است