بازگشت اژدهای چندسر بوی نامطبوع در تهران و لزوم پیگیری موضوع توسط شهرداری

بازگشت اژدهای چندسر بوی نامطبوع در تهران و لزوم پیگیری موضوع توسط شهرداری به گزارش فست تریپ رئیس كمیته محیط زیست و خدمات شهری انتشار بوی نامطبوع در شهر تهران را به اژدهایی چند سر تشبیه كرد كه هر سال، سر جدیدی به آن اضافه می شود و اشاره كرد: به شهرداری تهران تذكر می دهم یكی از معاونت های شهرداری بعنوان متولی اصلی پیگیری موضوع در شهرداری مشخص شود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، آرش حسینی میلانی در دویست و پنجاهمین و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، شهادت محسن فخری زاده را به خانواده وی و نیروهای مسلح تسلیت گفت و اضافه کرد: هفتم آذر ماه را به خانواده بزرگ نیروی دریایی ارتش که پاسدار مرزهای دریایی خصوصاً در وضعیت سخت کنونی هستند، تبریک می گویم.
وی در تذکری به شهرداری تهران درباره انتشار بوی نامطبوع در تهران اظهار داشت: انتشار بوی نامطبوع در شهر تهران حاکی از یک معضل محیط زیستی نوپدید در شهر تهران است که می توان آنرا به اژدهایی چند سر تشبیه کرد که هر سال، سر جدیدی به آن اضافه می شود.
وی با اعلان اینکه از فاضلاب، مرکاپتان، آرادکوه و مازوت سوزی صنایع تا حالا سخن گفته شده ولی هنوز پهلوانان شهر موفق به هدف قرار گرفتن اژدها نشده اند، اضافه کرد: باتوجه به وظایف ذاتی دستگاه های مختلف در زمینه رفع اشکال، لازم است با هدف گذاری و زمان بندی، موضوع به صورت جدی از جانب سازمان حفاظت از محیط زیست و استانداری پیگیری شود.
حسینی میلانی با اعلان اینکه به شهرداری تهران تذکر می دهم یکی از معاونت های شهرداری بعنوان متولی اصلی پیگیری موضوع در شهرداری مشخص شود، افزود: به صورت شفاف و رسمی، نتایج پیگیری ها و پایش های سال قبل منتشر و در اختیار افکارعمومی و مراکز تخصصی قرار گیرد و سازمان مدیریت پسماند نیز در اسرع وقت ایستگاه پایش کیفیت هوا و بو را در آرادکوه راه اندازی و گزارش رسمی از اقدامات انجام شده جهت بهبود فرآیندهای پردازش منتشر کند.
وی در تذکر به شرکت آب و فاضلاب استان تهران نیز اشاره کرد: یکی از عوامل موثر نیز ورود فاضلاب به آنها و کانال های سطحی در شهر است که در این ارتباط به شرکت آب و فاضلاب استان تهران تذکر می دهم در اسرع وقت برنامه اجرائی خودرا برای رفع اشکال انفصال حدود ۴۰۰ نقطه در شبکه فاضلاب را تهیه و به شورای شهر ارسال نماید.
منبع:

1399/09/09
22:33:31
5.0 / 5
2268
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , شركت , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است