پورنگ خبر داد:

ثبت نام بیش از 260 نفر در رویداد كلیماتون

ثبت نام بیش از 260 نفر در رویداد كلیماتون فست تریپ: رئیس اداره توانمندسازی و مشاركت های محیط زیست اداره كل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران چالش ها و محورهای 5 گانه رویداد كلیماتون را تشریح نمود.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، پیام پورنگ با اشاره به چالش های رویداد کلیماتون ۲۰۲۰ شهر تهران، ارتقاء نقش زنان و جوانان در مقابله با تغییرات اقلیمی، زندگی حین کرونا و پساکرونا، هوشمندسازی و توسعه فناوری، ترویج سبک زندگی پایدار و ارتقاء مشارکت اجتماعی را ۴ رویکرد اصلی کلیماتون ۲۰۲۰ تهران دانست. رئیس اداره توانمندسازی و مشارکت های محیط زیست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اضافه کرد: برای هر یک از چالش ها و رویکردهای مذکور، وبینارهای آموزشی و توجیهی برای شرکت کنندگان برگزار می گردد که در نهایت منجر به تولید ایده های خلاقانه و سودمند برای مجموعه مدیریت شهری توسط آنها خواهد شد.
بگفته وی چالش های رویداد کلیماتون ۲۰۲۰ شهر تهران در ۵ محور مدیریت مصرف انرژی و توسعه انرژی های پاک، حمل و نقل پایدار و ارتقاء کیفیت هوا، توسعه ساختمان های سبز، استفاده بهینه از منابع آبی و بازچرخانی آب و کاهش پسماند (کاپ) معرفی شده است. پورنگ با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۶۰ نفر در رویداد بین المللی کلیماتون۲۰۲۰ ثبت نام کرده اند، خاطرنشان ساخت: علاقمندان می توانند تا ۹ آذرماه با مراجعه به آدرس http: //climathon-climate.ir/register، مبادرت به ثبت نام در این رویداد بین المللی کنند. لازم به ذکر است رویداد بین المللی کلیماتون ۲۰۲۰ برای سومین بار با محوریت "ایده های تحول آفرین برای کاهش گازهای گلخانه ای، سازگاری و تاب آوری شهری در مواجهه با تغییرات اقلیمی در شهر تهران" و به صورت مجازی، از تاریخ ۹ لغایت ۱۱ آذر ماه سال جاری توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار با همکاری ستاد توان افزایی و پشتیبانی از سازمان های مردم نهاد شهر تهران و جمعیت حامیان زمین انجام می شود.


منبع:

1399/09/06
17:06:38
5.0 / 5
2660
تگهای خبر: آموزش , تولید , شركت , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است