ساماندهی كارهای ورزشی در بوستان های پایتخت

ساماندهی كارهای ورزشی در بوستان های پایتخت به گزارش فست تریپ فرمانده انتظامی تهران بزرگ با حضور در سازمان ورزش شهرداری تهران از كارهای این سازمان در توسعه ورزش شهروندی در پایتخت تجلیل نمود و اظهار داشت: نقش ورزش دركاهش لطمه های اجتماعی انكارناپذیر است.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، سردار "حسین رحیمی" فرمانده انتظامی تهران بزرگ که به همراه سردار "محمدحسین حمیدی" رئیس پلیس راهور، سرهنگ "مرادمرادی" معاون اجتماعی و سرهنگ "جلیل موقوفه ای" سرپرست پلیس پیشگیری فاتب در سازمان ورزش حضور یافت، از آمادگی مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در تامین نظم و امنیت رویدادهای ورزشی تهران آگاهی داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به نقش پر رنگ توسعه ورزش در کاهش لطمه های اجتماعی اضافه کرد: سازمان ورزش اقدامات خوبی در توسعه ورزش همگانی داشته و با تعامل مناسبی که میان پلیس و این سازمان وجود دارد، می توان شاهد اتفاقات خوبی در ورزش همگانی نیز بود.
وی با اشاره به انجام کارهای ورزش همگانی در بوستان های پایتخت اظهار داشت: با همراهی سازمان ورزش، کارهای ورزشی بوستان ها ساماندهی و نظم و امنیت لازم با هدف پیش گیری از وقوع جرایم برقرار می شود.
"امیر محسنی" مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز در این دیدار با اشاره به اینکه بیش از ۱۲۰۰ ایستگاه ورزش همگانی در بوستان های شهر تهران با نظارت سازمان ورزش فعالیت دارد، اظهار داشت: تعامل دوسویه خوبی پلیس تهران در برگزاری رویدادهای ورزشی دارد که امیدواریم به گسترش بیش از پیش ورزش شهروندی بیانجامد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، در این دیدار فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اهدای لوح و هدایایی، ضمن گرامیداشت روز و هفته تربیت بدنی، از مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تجلیل نمود.
1399/08/05
22:52:01
5.0 / 5
2977
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است