خداكرمی عنوان كرد

پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسك

پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسك به گزارش فست تریپ رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران بر ضرورت فعال شدن سازمان های فرهنگی شهرداری در زمینه ارتقا آگاهی مردم در مقابله با كرونا تاكید نمود.


ناهید خداکرمی در گفتگو با ایسنا، در مورد وضعیت کرونایی این روزهای تهران اظهار داشت: وضعیت فعلی تهران بغرنج و بسیار بحرانی است، چونکه بیش از۱۵ هزار نفر تهرانی از آغاز شیوع ویروس کرونا، به علت مبتلا شدن به این بیماری راهی بهشت زهرا(س) شده اند.

وی با اشاره به اینکه آمار مبتلایان و فوت شدگان ناشی از کرونا نشان داده است که در وضعیت بدی هستیم و اولویت هایمان در مواجهه با این ویروس باید تغییر کند، اضافه کرد: درست است که توجه به اقتصاد و معیشت مردم مهم می باشد و باید محور قرار گیرد، اما دقت داشته باشید که حفاظت از جان مردم در اولویت اول است، ازاین رو می طلبد در جهت حفظ جان شهروندان علاوه بر اینکه ستاد ملی کرونا باید رویکرد خویش را تغییر دهد، می بایست سایر سازمانها بویژه سازمان هایی که از بودجه دولتی استفاده می نمایند به میدان آمده و کمک کنند، نه اینکه صرفاً نظاره گر مشکلات مردم باشند.

خداکرمی با اشاره به اینکه سازمان هایی همچون سازمان تبلیغات، بنیاد برکت و... باید در جهت کمک به مردم در این روزهای کرونایی وارد میدان شوند، اضافه کرد: فرهنگسازی اجرای پروتکل ها و افزایش آگاهی های مردم در مورد کرونا باید باتوجه به وضعیت معیشت و اقشار عموم مردم جامعه باشد و بتوانیم مشارکت عمومی را در این حوزه جلب نماییم، در غیر این صورت اتخاذ تصمیمات روزمره کاری از پیش نمی برد.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه لازم است شهرداری تهران هم در زمینه ارتقا آگاهی مردم و دعوت به اجرای هرچه بهتر پروتکل های درمانی وارد میدان شود، اضافه کرد: مدیریت شهری سازمان زیباسازی و سازمان فرهنگی و هنری را دارد که می تواند در زمینه ارتقا فرهنگ، وارد میدان شوند و با استفاده از ظرفیت فرهنگسراها، خانه های محلات و بیلبوردهای تبلیغاتی به شهروندان چگونگی مواجهه با کرونا را یادآوری کند.

وی با عرضه پیشنهاد برگزاری ایستگاه های توزیع ماسک در محلات با کمک خیرین اظهار داشت: وضعیت کرونا بگونه ای است که اگر نتوانیم اقدامات همزمان داشته باشیم تبعات این بیماری بیشتر می شود.1399/08/02
20:36:56
5.0 / 5
2679
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است