فرماندار شهرستان شهریار:

تلاش شبانه روزی كادر درمان شهریار در شرایط سخت

تلاش شبانه روزی كادر درمان شهریار در شرایط سخت به گزارش فست تریپ فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به تلاش شبانه روزی كادر درمان شهریار در شرایط سخت تصریح كرد: برای حفظ سلامت مردم در اجرای پروتكل ها قاطع خواهیم بود.


نورالله طاهری در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر تلاش شبانه روزی کادر درمان شهریار در شرایط سخت فعلی و تشدید انتشار کرونا ویروس اظهار داشت: کادر درمانی شهرستان شهریار در خط مقدم مبارزه با این بیماری روزهای سختی را تجربه می کند و در این راستا نیاز است همه شهروندان با هدف قطع زنجیره شیوع تمامی پروتکل ها را به صورت دقیق اجرا کنند.
وی اضافه کرد: بایستی در جهت حفظ سلامتی مردم با اماکن و صنوف پرخطر و پرتجمع برخورد لازم صورت گیرد و در این راستا با شخص یا نهادی مماشات نخواهیم داشت. شرایط امروز در مبارزه با کرونا خیلی سخت و ویژه است و شهرستان شهریار هم از این موج به دور نبوده و در صورت تداوم وضعیت و پیشبینی ها با مشکل جدی همچون خیلی از شهرها مواجه خواهیم شد. در چنین روزهایی همه شهروندان باید با رعایت پروتکل های بهداشتی به یاری کادر درمان بشتابند؛ امروز نیاز است که همدل در کنار یکدیگر برای مقابله با این ویروس منحوس اقدام نماییم.
وی افزود: کادر درمانی در شهرستان شهریار به سختی و با حداکثر ظرفیت بعد از گذشت ۸ ماه همچنان در حال خدمت هستند و بایستی محدودیت های مربوطه اجرا و از تجمعات تحت هر عنوانی جلوگیری شود. در جهت اجرای این محدودیت ها با هدف حفظ سلامت مردم با هیچ کس مماشات نخواهیم داشت. بدون شک برای سلامتی و منفعت عمومی نباید با شخص یا نهادی مماشات کرد و بایستی محدودیت ها تا حد مشخص شده به صورت دقیق اجرا شود.
وی تصریح کرد: تمامی دستورات ستاد کرونا برای سراسر کشور لازم الاجرا است و به حق در شهرستان شهریار هم مردم دستورالعمل های بهداشتی را بخصوص در دهه اول محرم رعایت کردند که قابل تقدیر است اما در شرایط تشدید شیوع باردیگر شهروندان با مشارکت جدی باید پای کار بیایند و عمل به پروتکل های بهداشتی را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهند.
وی اظهار داشت: همینطور در مورد برخورد با رستوران ها و قهوه خانه ها هم بایستی اقدامی جدی صورت گیرد که با همکاری اداره صمت، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و بسیج با تجمعات داخل این اماکن پرخطر برخورد خواهد شد و در ایام آتی هم این کار در اولویت قرار دارد.
منبع:

1399/08/01
21:17:41
5.0 / 5
2826
تگهای خبر: شهروند
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است