تصویب یك فوریت لایحه شهر بیدار در تهران

تصویب یك فوریت لایحه شهر بیدار در تهران اعضای شورای اسلامی شهر تهران یك فوریت لایحه ˮبرنامه تحقق شهر بیدار در تهرانˮ را به تصویب رساندند.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، صبح امروز بررسی یک فوریت لایحه "برنامه تحقق شهر بیدار در تهران" روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و رستمی - معاون امور مناطق شهرداری تهران - با بیان این که شهر بیدار یا همان زیست شبانه لایحه ای است که به صورت مشترک در معاونت خدمات شهری و فرهنگی مورد پیگیری قرار گرفت، اظهار داشت: شورای شهر در سال ۹۷ مصوبه ای درباب زیست شبانه داشت که مورد مخالفت فرمانداری تهران قرار گرفت اما پس از آن شهرداری ضمن رایزنی وهماهنگی درون سازمانی و برون سازمانی مبادرت به اصلاح این مصوبه کرد و حالا لایحه شهر بیدار تقدیم شورای شهر شده است.

زهرا نژاد بهرام در دفاع از این لایحه اظهارکرد: اعضای شورای شهر به یاد داشته باشند که خودمان طرح زیست شبانه را تصویب کردیم اما چون مورد مخالفت قرار گرفت شهرداری در نگاه جامع تر ضمن حل مشکلات موجود پس از یک سال لایحه ای دیگر آورده است که البته باید بابت این دیرکرد توبیخش نماییم اما بهتر است هر چه سریعتر این یک فوریت تصویب شود تا همان مصوبه قبلی خودمان را مورد توجه قرار دهیم.

در ادامه مجید فراهانی در مخالفت با یک فوریت این لایحه اظهار داشت: ما در مصوبه بسته محرک اقتصادی به شهرداری اجازه دادیم که در امتداد پشتیبانی از کسب و کارهایی که به سبب شیوع ویروس کرونا لطمه دیدند فعالیت آنان را تا ساعت ۲ بامدادان بلامانع اعلام نماید.

وی با بیان این که ما مشکل مصوبه نداریم، اظهارکرد: این قسمت بسته محرک اقتصادی را بارها به مناطق ابلاغ کرده ایم و حتی پیگیر اجرای آن شده ایم اما متاسفانه عزم جدی در شهرداری برای اجرای این بند نیست و بهتر است بجای تصویب مصوبه جدید پیگیر اجرای مصوبات قبلی باشیم.

به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، در نهایت اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت لایحه برنامه تحقق شهر بیدار در تهران را به تصویب رساندند.

همچنین در ادامه اعضای شورای اسلامی شهر تهران بعد از برگزاری انتخابات افشین حبیب زاده و محمد سالاری را بعنوان اعضای ناظر موضوع بند شش ذیل ماده ۱۰ مصوبه طرح تفصیلی ویژه منطقه ۲۲ انتخاب کردند.

منبع:

1399/07/01
14:47:07
5.0 / 5
2928
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است