همزمان با بازگشایی مدارس صورت می گیرد

تشدید نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و خدمات رسانی تاكسیهای پایتخت

تشدید نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و خدمات رسانی تاكسیهای پایتخت به گزارش فست تریپ معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاكسیرانی شهر تهران از تشدید نظارت بر شیوه نامه های بهداشتی مقابله با كرونا و سرویس رسانی مناسب در ناوگان تاكسیرانی همزمان با بازگشایی مدارس و شروع فصل پاییز اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، سید امیر هنجن با اشاره به این خبر اظهار داشت: همزمان با بازگشایی مدارس، تیم های بازرسی و گشت های نظارتی از 6: 30 بامداد در محل های تجمع مسافرین مستقر هستند و این اماکن را تحت رصد دارند که با عنایت به احتمال موج جدید کرونا در فصل پاییز، علاوه بر بررسی عملکرد و سرویس رسانی مناسب تاکسی ها، رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در ناوگان تاکسیرانی شهر تهران را هم کنترل می کنند.

هنجن اضافه کرد: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، قانون 3 مسافر، اجبار استفاده از ماسک برای تاکسیران و مسافر، ضدعفونی مستمر فضای تاکسی از مهمترین موارد دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا است.

وی با اشاره به اینکه توزیع مجانی محلول های ضدعفونی کننده دست، سطوح و ماسک تنفسی طبق روال در حال اجراست، به آغاز توزیع ماسک های قابل شستشو در میان تاکسیرانان هم اشاره نمود و اضافه کرد: تمهیدات و اقدامات اجرایی ویژه فصل بازگشایی مدارس و مقابله با موج جدید کرونا در فصل پاییز به تمامی مدیران، ناظران و گشت های نظارتی مناطق 22 گانه ابلاغ گردیده است.

هنجن نظارت بر جابه جایی مسافر، اعزام تاکسی های کمکی به محل های تجمع مسافرین و راه اندازی گشت مشترک ویژه نظارت بر سرویس مدارس با همکاری پلیس راهور را از دیگر تمهیدات سازمان تاکسیرانی شهر تهران برشمرد.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرتهران، معاون امورمناطق و نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران خاطرنشان کرد: با عنایت به بازگشایی مدارس و امکان شکایات احتمالی، رسیدگی به پیام های 1888 با حساسیت بیشتری نسبت به قبل انجام می شود و با استفاده از این ظرفیت ارتباطی، پاسخگوی شهروندان هستیم1399/06/22
12:39:04
5.0 / 5
3348
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است