بررسی چالش های اجتماعی با حضور وزیر كار و همه رؤسای پس از انقلاب كمیسیون مربوطه

بررسی چالش های اجتماعی با حضور وزیر كار و همه رؤسای پس از انقلاب كمیسیون مربوطه به گزارش فست تریپ سخنگوی كمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از حضور همه رؤسای كمیسیون اجتماعی مجالس پس از انقلاب در جلسه كمیسیون امروز كمیسیون اجتماعی اطلاع داد و اظهار داشت: چالش های كمیسیون اجتماعی در جلسه شور و مشورت امروز بررسی گردید.


علی بابایی کارنامی در گفتگو با ایسنا در مورد جلسه امروز(دوشنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز رؤسای کمیسیون اجتماعی همه مجالس پس از انقلاب تا به الآن حضور داشتند. صدمه های کمیسیون اجتماعی، در جلسه امروز بررسی گردید. نظرات بسیار خوبی از رؤسای ادوار قبلی شنیدیم. وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی هم در جلسه امروز حضور داشت. ایشان نکاتی در جهت روان سازی تصمیمات بین کمیسیون و وزارت خانه مطرح نمودند تا ما با سرعت بیشتری به جلو حرکت کرده تا رفاه بیشتری را برای مردم فراهم نماییم.
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ما در جلسه امروز صدمه های تجمیع بیمه ها، سامان دهی بیمه های اجتماعی، بررسی قوانین مزاحم در این حوزه، سامان دهی فضای کسب و کار، ارتقا شاخص رفاه اجتماعی، همکاری بیشتر با دولت و ارگان هایی را که رفاه شهروندان را تأمین می کنند، احصاء کردیم. این جلسه از معدود جلساتی بود که به جد کیفیت بالایی داشت. این جلسات می تواند نقشه راه کمیسیون را تعیین کند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا این جلسات ادامه دار خواهد بود؟ اظهار داشت: این جلسات ادامه خواهد داشت. جلسه امروز در برای استفاده از تجربیات گذشته است و وضعیت ما را بهبود می بخشد. من چند ماه قبل به آقای روحانی پیشنهاد کردم که ماهانه جلسات شور و مشورت برگزار کند و هر جا به مشکل برخورد از تجارب رؤسای جمهور سابق استفاده نماید. هدف ما از برگزاری این جلسات استفاده بهینه از ظرفیت های کمیسیون است.
منبع:

1399/06/18
10:12:12
5.0 / 5
3109
تگهای خبر: شهروند , كسب و كار , كیفیت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است