شهردار منطقه4 خبر داد

رفع خطر گود رها شده در محدوده شمال شرق تهران

رفع خطر گود رها شده در محدوده شمال شرق تهران به گزارش فست تریپ شهردار منطقه 4 تهران از رفع خطر یكی از گودهای پر خطر و بلاتكلیف آگاهی داد و اظهار داشت: بمنظور حفظ جان شهروندان، گود 3974 متر مربعی پر خطر و رها شده حاشیه بزرگراه شهید زین الدین ایمن سازی و رفع خطر شد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، محمد محمددوست با اشاره به دستور شهردار تهران در خصوص توقف پروژه های عمرانی (کمتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی) به سبب محدودیت های مالی و فقدان اعتبار اظهار داشت: بمنظور حفظ جان شهروندان و افزایش ایمنی تردد عابران پیاده و همین طور خودرو ها، پروژه واقع در بزرگراه شهید زین الدین تقاطع خیابان هنگام که در سنوات گذشته بمنظور راه اندازی مجموعه فرهنگی ورزشی قاسم آباد گودبرداری و رها شده بود با پیگیری های مستمر معاونت فنی و عمرانی و اداره سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری منطقه 4 رفع خطر شده است.

وی با تاکید بر غیر ضروری بودن پروژه مذکور و خطر آفرین بودن آن گود برای شهروندان اضافه کرد: باتوجه به درخواست مکرر شهروندان منطقه 4 خصوصاً املاک مجاور زمین یاد شده نسبت به رفع خطر و ایمن سازی آن اقدام شد.

شهردار منطقه 4 مجاورت گود یاد شده با مدرسه شهید ابوالمعالی را یکی از دغدغه های مدیریت شهری در تعیین تکلیف فوری آن عنوان نمود و اظهار داشت: بمنظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی برای دانش آموزان و مدارس محدوده این گود رها شده نسب به پر کردن آن اقدام شده است.

وی اشاره کرد: گود مذکور که در مرحله گودبرداری، نیلینگ و اجرای فونداسیون متوقف مانده بود، برابر بررسی های بعمل آمده فوندانسیون و اسکلت شده قبلی قابل استفاده نبوده که با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوص و با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نسبت به پرکردن آن اقدام شد.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، محمددودست از اعلام آمادگی شهرداری منطقه 4 برای تعریف پروژه ای جدید در محل یاد شده آگاهی داد و اضافه کرد: شهرداری منطقه 4 این آمادگی را دارد تا با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذار نسبت به تعریف پروژه ای جدید در این مکان اقدام نماید.
منبع:

1399/06/17
19:36:33
5.0 / 5
3188
تگهای خبر: ایمنی , بزرگراه , تردد , خودرو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است