الویری:

شهرداری در سال های ۹۸و ۹۹برای ایجاد فضای گردشگری اقدامی نكرده است

شهرداری در سال های ۹۸و ۹۹برای ایجاد فضای گردشگری اقدامی نكرده است به گزارش فست تریپ رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: با وجود اختصاص بودجه برای زیرساخت فضاهای گردشگری، شهرداری تهران درباب ایجاد فضاهای گردشگری اطراف تهران، اقدامی انجام نكرده است.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، مرتضی الویری در دویست و سی و چهارمین جلسه شورا اظهار داشت: با توجه به این که در سال های ۹۸ و ۹۹ در هر سال ۱۰ میلیارد تومان بعنوان بودجه برای ایجاد زیرساخت فضاهای گردشگری اطراف تهران اختصاص داده و قرار شد فضاهایی در اطراف تهران برای شهروندان تهرانی ایجاد شود اما در سال های ۹۸ و ۹۹ شهرداری تهران درباب ایجاد فضاهای گردشگری اطراف تهران، هیچ اقدامی انجام نداده است.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران افزود: امسال قرار بود سیصد میلیون تومان به یک پروژه سنگ نوردی اختصاص داده شود که از این مبلغ چکی به مبلغ ۱۴۵ ملیون تومان ارائه شد که آن نیز چند روز پیش اعلام گردید که در حال برگشت خوردن است. آنچنان که پیداست برخی مدیران بجای آنکه در قالب قانون عمل کنند، درگیر سلیقه های شخصی خود هستند. امیدوارم مسئولین توجه لازم را داشته باشند.


منبع:

1399/06/16
22:42:56
5.0 / 5
3239
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است