از سوی منطقه 7 صورت گرفت؛

آماده سازی مصلی امام خمینی (ره) برای برگزاری كنكور سراسری

آماده سازی مصلی امام خمینی (ره) برای برگزاری كنكور سراسری شهردار منطقه 7، از اجرای تمهیدات ویژه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) بمنظور برگزاری كنكور سراسری در این نقطه از شهر با رعایت پروتكل های كامل بهداشتی آگاهی داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، سمیه حاجوی با بیان این مطلب اضافه کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر زمان برگزاری کنکور سراسری و همین طور تصمیم به برگزاری این رویداد مهم در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) با رعایت کامل موازین بهداشتی، منطقه 7 اجرای اقدامات مورد نیاز را در این مکان در دستور کار خود قرار داد.
ایشان سپس اشاره کرد: نظافت و شستشو و پاکسازی داخل محوطه مصلی، درب شماره ۱۵، خیابان یازدهم و بلوار اصلی تا ورودی شبستان، بلوار اصلی از درب وروری مصلی و پارکینگهای ۷ و ۴، ضلع شمال مصلی، درب شماره 17 خیابانهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ و محوطه، صحن اصلی مصلی و محوطه شبستان، ورودی صحن، پل ها و اطراف آبنما و ضلع شمال مصلی، محوطه و خیابانهای روبروی درب ۱۸ و ۱۹تنها قسمتی از اقداماتی بود که بمنظور حفظ جان آینده سازان این مرز و بوم در دستور کار قرار گرفت.
شهردار منطقه 7 با اشاره به جانمایی مخازن مخصوص جهت جمع آوری ماسک و دستکش، جانمایی مخازن تفکیک زباله خشک و تر در مصلی، اشاره کرد: سعی کردیم با تقسیم مصلی امام خمینی (ره) در بین نواحی پنجگانه این منطقه اقدامات برنامه ریزی شده را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم تا به امید خدا این رویداد سرنوشت ساز با بالاترین کیفیت اجرا شود.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، شایان ذکر است این منطقه در زمان برگزاری کنکور سراسری در ایام پنج شنبه و جمعه در آمادگی کامل جهت ارائه خدمات در داخل و خارج مصلی قرار دارد.1399/05/31
21:15:04
5.0 / 5
3305
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است