یك عضو شورای شهر تهران:

گزارش تفریغ بودجه ۹۷ شهرداری تهران نیازمند اصلاحات عملكردی است

گزارش تفریغ بودجه ۹۷ شهرداری تهران نیازمند اصلاحات عملكردی است به گزارش فست تریپ عضو هیات رییسه شورای شهر تهران خواهان تصویب گزارش تفریغ بودجه ۱۳۹۷ شهرداری تهران از جانب اعضای شورای شهر شد و اظهار داشت: با عنایت به این كه این گزارش بارها میان شهرداری، حسابرس و كمیسیون برنامه و بودجه رفت و برگشت داشته و بازگشت مجدد آن هیچ كمكی به افزایش جزئیات نمی كند، آنچه كه برای بهبود اینگونه گزارش ها نیاز داریم اصلاحات عملكردی در سیستم حسابداری است.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، بهاره آروین در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران و در جریان بررسی گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری تهران در موافقت با تصویب این گزارش اظهار داشت: زمانی می توانیم گزارش تفریغ را به کمیسیون برنامه و بودجه برگردانیم که در آن ابهاماتی وجود داشته باشد اما این گزارش بارها بین شهرداری تهران، حسابرس و کمیسیون رفت و برگشت داشته است.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران افزود: مسأله اصلی بودجه ما این است که برپایه عملکرد مقداری تعیین نشده و بنابراین حسابرسی را نمی توان متناسب با آن انجام داد. دوستان در شهرداری نوعی از حسابداری را استفاده می نمایند که متناسب با یک سری از قوانین و ضوابط نیست و همین سبب اعتراض حسابرس می شود.

وی ادامه داد: اگر گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ را بازگشت دهیم جزئیات بیشتری به آن اضافه نمی گردد و تنها زمان بیشتری از دست می دهیم. اینکه در جلسه حاضر از شهرداری توضیح می خواهیم برای این است که متوجه ضعف های موجود شویم و بتوانیم با مصوبات مناسب، اصلاحات عملکردی انجام دهیم.
آروین تصریح کرد: ما باید با عنایت به توضیحاتی که از دوستان شهرداری می شنویم چند تکلیف برای اصلاحات عملکردی را مشخص نماییم تا در زمان مناسب آنها را به تصویب برسانیم.
به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، درنهایت گزارش تفریغ بودجه ۱۳۹۷ شهرداری تهران به صورت مشروط با رأی موافق ۱۱ نفر از ۱۴ نفر از حاضران به تصویب رسید.
منبع:

1399/05/26
14:09:18
5.0 / 5
3149
تگهای خبر: شهرداری , شورای شهر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است