ضامنی خبر داد:

ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس از ۲۵ مرداد

ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس از ۲۵ مرداد فست تریپ: مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از شروع ثبت نام رانندگان متقاضی فعالیت بعنوان سرویس مدرسه از 25 مرداد آگاهی داد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در ارتباط با ساز و کار ثبت نام رانندگان متقاضی فعالیت بعنوان سرویس مدرسه گفت: باتوجه به این که سال تحصیلی جدید بنا بگفته مسئولان آموزش و پرورش از ۱۵ شهریور آغاز خواهد شد در صورت فعالیت مدارس، اگر خانواده ها نیاز به سرویس داشته باشند شهرداری ها آمادگی دارند تا نسبت به ارائه سرویس اقدام نمایند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اظهار داشت: پروسه ثبت نام از رانندگان متقاضی سرویس مدرسه از ۲۵ مرداد شروع و تا ۲ شهریور ادامه دارد.

این مسئول افزود: بمنظور جلوگیری از مراجعات حضوری و تجمع رانندگان متقاضی در مراکز ثبت نام و نیز لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، برای کاهش لطمه های ناشی از کرونا ویروس، ثبت نام آن دسته از رانندگانی که در سال تحصیلی گذشته در سامانه ملی سپند نام نویسی کرده و پروانه فعالیت دارند به صورت پیامکی صورت خواهد گرفت.

ضامنی در ارتباط با سازو کار ثبت نام رانندگان متقاضی توضیح داد: در گام اول با ارسال پیامک به این گروه از رانندگان در صورت تمایل و تقاضای آنها به ارائه خدمات در سال تحصیلی آینده، آنها می توانند با ارسال عدد یک به سرشماره فوق ثبت نام خودرا انجام دهند.

وی اضافه کرد: مشخصات این افراد (مدارک و اسکن های مربوطه) در سامانه سپند قسمت پنل شهرداری مربوطه از سال قبل بارگذاری گردیده و زمان مراجعه جهت بررسی و تائید رانندگان ثبت نام آنها نهایی خواهد شد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اظهار داشت: گام دوم، مخصوص رانندگان جدید الورود و همین طور رانندگانی است که نسبت به سال قبل اطلاعات فردی و خودرویی آنها تغییر کرده است و نیاز به ویرایش دارد، این گروه از افراد می توانند برای ثبت نام و یا اصلاح مشخصات خود در تاریخ های ذکر شده به دفاتر پیشخوان دولت یا شرکت های حمل و نقل درون شهری مجاز (تائید شده توسط شهرداری در سامانه سپند) مراجعه نموده و نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

وی درباب ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در سرویس مدارس اشاره کرد: پروتکل های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا در سرویس مدارس همانند پروتکل های اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا در حمل و نقل عمومی می باشد که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با حداکثر سه نفر در خودرو های سدان و در خودرو های جمعی با ۵۰ درصد ظرفیت اسمی باشد.

منبع:

1399/05/23
15:35:41
5.0 / 5
3682
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است