مدیر عامل شركت بهره برداری مترو تهران:

خبرنگاران و اصحاب رسانه همیشه در میدان حاضر هستند

خبرنگاران و اصحاب رسانه همیشه در میدان حاضر هستند نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسب هفدهم مرداد روز خبرنگار را تبریك گفت.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، به نقلز از روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، در متن پیام تبریک مهندس فرنوش نوبخت آمده است: "هفدهم مرداد فرصت مغتنمی برای بزرگداشت روز حق جویی و پاسداشت قلم انسان های آزاده ای است که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و بدون هیچ چشم داشتی، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار داده اند و در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از راه اطلاعات دقیق و به تصویر کشیدن عینی از واقعیت اهتمام ورزیده اند.
اما این نکته را نباید فراموش کرد که برای مقابله با دشواری ها و مخاطرات کشور گاهی رزمندگان پیشگام در خط مقدم مبارزه هستند و گاهی پزشکان و پرستاران، ازخودگذشتگی می کنند اما در زمانی که تمام این مشکلات پیش می آید خبرنگاران و اصحاب رسانه در میدان حاضر هستند و به وظایفشان عمل می کنند، وظیفه آنها نشان دادن خطرات و فعالیتهای دیگران است.

با شیوع کرونا خبرنگاران تلاش زیادی دارند تا مصوبات نهادهای مسئول را برای جلوگیری از ویروس کرونا به مردم اطلاع رسانی کنند و با تهیه گزارش های متنوع در مورد فعالیتهای سازمان ها و شرکت های مختلف کشور به خصوص خدمات همکارانم درشرکت بهره برداری متروی تهران تلاش می کنند تا از حجم این بحران و نتایج آن بکاهند.

با گرامیداشت یاد شهید صارمی روز خبرنگار را به تمامی فعالان این عرصه خصوصا خبرنگاران حوزه اجتماعی و شهری تبریک عرض کرده؛ از تلاشهای این عزیزان در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تقدیر و قدردانی می نمایم. امید است در سایه الطاف خداوند منان سلامت و تندرست باشید."
منبع:

1399/05/17
21:28:51
5.0 / 5
3701
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است