استاندار تهران خبر داد

تمدید دوركاری در دستگاه های اجرایی استان تهران برای یك هفته

تمدید دوركاری در دستگاه های اجرایی استان تهران برای یك هفته فست تریپ: استاندار تهران با اشاره به تشدید نظارت بر رعایت پروتكل های بهداشتی از تمدید دوركاری یك سوم كاركنان دستگاه های اجرایی استان تهران در هفته جاری آگاهی داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به تصمیم های جدید ستاد ملی کرونا برای این استان گفت: طی هفته جاری طرح ترافیک در پایتخت به حالت تعلیق درآمده و بقیه محدودیت ‍ ها همچون هفته های گذشته پابرجا است.

وی افزود: حضور و تجمع مردم در اماکن مختلف خصوصاً سیستم حمل و نقل عمومی به شیوع گسترده تر این ویروس در تهران منجر گردید و امید است تعلیق طرح ترافیک نقش مهمی در مدیریت این جریان داشته باشد.

استاندار تهران سپس اشاره کرد: دورکاری و کاهش یک سومی کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران این هفته نیز تمدید گردید.

محسنی بندپی سپس اظهار داشت: ساکنان و شهروندان استان تهران از حضور در اماکن شلوغ و پرجمعیت خودداری کرده و در صورت حضور تمامی پروتکل های بهداشتی همچون استفاده از ماسک را رعایت نمایند.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، بندپی همین طور اشاره کرد: نظارت جدی بر رعایت پروتکل ها و استفاده از ماسک خصوصاً در اماکنی همچون پاساژها و مراکز شلوغ تشدید می شود و از شهروندان و اصناف مختلف درخواست می شود پروتکل های بهداشتی را به خوبی رعایت نمایند.

منبع:

1399/05/11
15:12:52
5.0 / 5
3509
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است