خداكرمی:

حل و فصل موقعیت بیمارستان جرجانی را تسریع كنید

حل و فصل موقعیت بیمارستان جرجانی را تسریع كنید فست تریپ: رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران اظهار داشت: از سازمان تامین اجتماعی استان تهران انتظار داریم كه همكاری بیشتری انجام دهند تا بتوانیم در بافت متروكه بیمارستان جرجانی شاهد تحولی برای منطقه باشیمبه گزارش فست تریپ به نقل از مهر، ناهید کرمی در دویست و بیست و پنجمین جلسه شورا و بعد از استماع گزارش رابط شورایاری منطقه ۷ درباب مشکلات و اقدامات این منطقه اظهار داشت: بسیار خوشحالم که منطقه ای با مدیریت یک زن از جامعه پزشکی و مشارکت خوبی که شورایاران به شهرداری دارند، موفق عمل کرده است. همچون اقدامات خوبی که در این منطقه صورت گرفته توجه به تنوع تاریخی و فرهنگی است که البته جای کار بیشتر دارد. منطقه ۷ یکی از مناطق استثنایی شهر تهران است، یعنی اگر تنوع بافت سازه ای و بافت فرهنگی آنرا ببینید به این استثنا بودن پی می برید.

رئیس کمیته سلامت شورا همین طور اضافه کرد: این منطقه به صورت سلامت محور اداره می شود و شاهد تلاشی هستیم که خانم دکتر خواجوی شهردار منطقه در این منطقه انجام می دهند. افزایش فضای سبز و فضای اجتماعی رو به گسترش است و داشتن معاون جوان و خوش فکرش می تواند یکی از دلیلهای این پیشرفت باشد. همین موجب بالا رفتن انرژی زنانه شده و ما شاهد موفقیت این منطقه. منطقه ۷ یکی از مناطق مدیریتی ما است که گویا یک خانواده آنرا اداره می کنند.

رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وضعیت بیمارستان جرجانی اظهار داشت: ابتدای فعالیت از این بیمارستان بازدید کردیم و این کندی حل و فصل مشکلات این بیمارستان ما را نگران کرده است. از سازمان تامین اجتماعی استان تهران انتظار داریم که همکاری بیشتری انجام دهند تا بتوانیم در بافت متروکه بیمارستان جرجانی شاهد تحولی برای منطقه باشیم تا اتفاقی ماندگار برای منطقه ۷ به وقوع بپیوندد. من از دکتر سالاری رئیس سازمان تامین اجتماعی و اداره کل استان تقاضا می کنم که در امتداد تقویت مدیریت یکپارچه همکاری کنند تا بتوانیم این بیمارستان را به فضای عمومی شهر اضافه نماییم. حتی اگر مقرر است سرانه بیمارستانی منطقه افزایش پیدا کند، باز به ما کمک کنند.

خداکرمی با اشاره تعداد مراجعه کنندگان به بیمارستان امام حسین (ع) اظهار داشت: این بیمارستان جزو بیمارستان های سطح ۳ تهران است. حجم زیادی از بیماران از شهرهای دیگر برای انجام اقدامات پیچیده به آن مراجعه می کنند و باتوجه به تعداد حجم مراجعه کننده به این بیمارستان باید فضای استراحت مناسب در اختیار همراهان بیمار پیش بینی شود.

او در آخر اشاره کرد: نکته دیگر که باید منطقه ۷ به آن توجه کند، استفاده بیشتر از مردم در حل مشکلات منطقه ای است. ما عادت نکنیم که به مردم دستور بدهیم، بلکه مردم به ما بگویند که برایشان چه باید بکنیم. شما پیشنهاد خوبی جهت استفاده از دختران هنرستانی برای زیباسازی معابر دادید،. پس شما فضا را در اختیارشان قرار دهید. یک دهم هزینه ای که در زیباسازی اختصاص داده می شود، اگر به دانش آموزان اختصاص داده شود، بطور قطع تهران زیباتری خواهیم داشت.


منبع:

1399/04/18
14:37:03
5.0 / 5
3946
تگهای خبر: شهرداری , شورای شهر , مترو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است