برگزاری جمعه بازار پروانه در پارك شهر از هفته آینده

برگزاری جمعه بازار پروانه در پارك شهر از هفته آینده فست تریپ: شهردار منطقه 12 از برگزاری موقت جمعه بازار «پروانه» در پارك شهر از هفته آینده اطلاع داد.


علی محمد سعادتی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار داشت: برپایه برنامه ریزی های صورت گرفته و همینطور بنا بر اعلام ستاد ملی کرونا جمعه بازار پروانه از هفته آینده می تواند فعالیت خویش را با تغییر مکان موقت برپا کند.
وی با بیان این که ستاد ملی کرونا موافقت کرده است که روز بازارها با رعایت پروتکل های خاص فعالیت خویش را می توانند آغاز کنند، اظهار داشت: همانطور که بارها تاکید کردیم پارکینگ پاساژ پروانه دارای مشکلات ایمنی گسترده ایست بگونه ای که در چند سال گذشته سازمان آتش نشانی 27 مورد اخطار در مورد عدم ایمنی پارکینگ پاساژ پروانه به شهرداری منطقه ابلاغ کرده بود.
وی با بیان این که بهمن ماه مدت اعتبار قرارداد پیمانکار جمعه بازار پروانه و شهرداری به اتمام رسید و با عنایت به افزایش فرسودگی و عدم ایمنی پارکینگ، نسبت به عدم تمدید قرارداد با پیمانکار اقدام کردیم و حالا وارد فاز مقاوم سازی پارکینگ پروانه شده ایم، اظهار داشت: 27 مورد اخطار در مورد یک پارکینگ پنج طبقه که رجوع کننده زیادی داشت- بگونه ای که تنها در روز جمعه بیشتر از 23 هزار نفر در این پارکینگ تردد می کنند - اخطار کمی نیست و تصور کنید حتی اگر یک حادثه کوچک رخ دهد چه اتفاقی بزرگتر و درد آور تر از پلاسکو و مسجد ارگ می توانست در این جمعه بازار رخ دهد.
شهردار منطقه 12 با اشاره به اینکه شهرداری جمعه بازار پروانه را یک برند معروف در قلب تهران قدیم می داند و نسبت به حفظ آن اقدام خواهد کرد، اضافه کرد: بر همین مبنا با عنایت به ابلاغیه و دستور العمل ستادملی کرونا به صورت موقت جمعه بازار پروانه به ضلع غربی پارک شهر منتقل می شود و تلاش داریم با نصب سازه های چادری و غیره فضای فاخر برای این پارک مهم شهر ایجاد نماییم.
سعادتی با تاکید بر اینکه این انتقال مکان جمعه بازار، موقتی خواهد بود اظهار داشت: برپایه دستور العمل ستاد ملی باید میان هر غرفه سه و نیم تا چهار متر فاصله وجود داشته باشد که اجرای این پروتکل تنها در یک فضای گسترده باز همچون پارک شهر امکان پذیر بود.
وی در خاتمه اظهار داشت: از جمعه هفته آینده جمعه بازار پروانه در پارک شهر برپا خواهد شد و دستفروشان و کارآفرینان جمعه بازار می تواند برای دریافت غرف روزانه خود به آن جا رجوع کنند و همینطور شهروندان هم می تواند با استفاده راحت از مترو و اتوبوس به این مکان رجوع کنند.1399/03/29
18:06:18
5.0 / 5
3975
تگهای خبر: اتوبوس , ایمنی , پاركینگ , تردد
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است