به پیشنهاد مجید فراهانی تصویب شد؛

تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید

تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید فست تریپ: تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل لطمه های ناشی ازشیوع ویروس كرونا درشهر تهران در شورای اسلامی شهر تهران تصویب گردید.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، رئیس كمیته ویژه و نظارت مالی شورای شهر تهران پیشنهاد طرح یك فوریتی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل لطمه های ناشی از شیوع ویروس كرونا در شهر تهران را ارائه نمود. مجید فراهانی در تشریح این طرح اظهار داشت: لازم است یك سری تسهیلات در اختیار كسانی كه در حوزه كرونا لطمه دیده اند، قرار بگیرد.
فراهانی اشاره كرد: پیشنهاد دادیم تا افزایش بهره برداری تا زمانی كه ستاد كرونا تعطیل اعلام می كند صورت بگیرد و به قراردادها زمان بهره برداری اضافه شود و یا آنكه كسب و كارهای اقتصادی كه گرفتار لطمه شده است برمبنای مصوبه هیأت وزیران پیشنهاداتی درباب تخفیف عوارض كسب و پیشه و بهای خدمات را پیشنهاد دادیم كه اگر تا اختتام خرداد ماه پرداخت گردد ۱۰ درصد و پرداخت تا اختتام اردیبهشت ۱۵ درصد شامل تخفیف شوند.
رئیس كمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اعلان اینكه این طرح مفصل است و موارد زیادی را شامل می شود اظهار نمود: یكی از موارد این است كه بعد از كرونا مراكز تفریحی و ورزشی كه از كرونا لطمه دیدند بتوانند تا ۳ بامدادان باز باشند تا جمعیت توزیع شوند و قسمتی از خسارت جبران شود.
یك فوریت طرح «تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل لطمه های ناشی از شیوع ویروس كرونا درشهر تهران» كه به پیشنهاد دكتر مجید فراهانی تهیه و به هیئت رئیسه ارائه شده بود با ۱۷ رأی به تصویب اعضا شورا رسید و جهت بررسی به كمیسیون های تخصصی ارجاع شدمنبع:

1399/01/31
22:16:20
5.0 / 5
4428
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است