در صحن شورای شهر تهران مطرح شد

اتمام حجت علیخانی با شهردار

اتمام حجت علیخانی با شهردار به گزارش فست تریپ رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: به شهردار تهران تذكر می دهم و اتمام حجت می كنم كه بیش از این به جایگاه شورا لطمه نزنید.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، محمد علیخانی در جریان دویست و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در تذكری به شهردار تهران اظهار داشت: ایشان تاكید بر مشورت با كمیسیون های تخصصی داشته اند. متأسفانه در ایام گذشته در شرایط خاص و نسبتاً بحرانی به سبب موضوع كرونا شهرداری خصوصاً در مساله ترافیك برخی پیشنهادات را در شورای ترافیك مطرح و مصوب می كند كه به سبب عدم انجام مطالعات لازم و عدم مشورت با كمیسیون ها تخصصی این تصمیمات متزلزل بوده و در نهایت بعد از انتقادات اعضای شورا و خیلی از مراجع دیگر لغو می شود.
وی افزود: این شیوه تصمیم گیری علاوه بر تضعیف مدیریت شهری، متأسفانه به جایگاه شورا نیز لطمه وارد میكند. بیشتر مردم در این گونه مواقع شورای شهر را می شناسند و شورا را خطاب قرار می دهند. آقای حناچی جنابعالی قول داده بودید در تصمیمات با كمیسیون های تخصصی مشورت كنید، چرا بقولش عمل نمی كنید؟
علیخانی اضافه كرد: چرا به برخی مدیران بی تجربه اعتماد می كنید، اما حاضر نیستید به اعضای شورا اعتماد كنید؟ چرا اعضای شورا باید به دنبال مدیران شهرداری بروند و بگویند می خواهیم كمك كنیم؟ در صورتیكه آنها باید دنبال اعضای شورا بروند نه اینكه ما دنبال شما باشیم.
رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار داشت: به شهردار تهران تذكر می دهم و اتمام حجت می كنم كه بیش از این به جایگاه شورا لطمه نزنید و در صورت تكرار این رویه كمیسیون عمران و حمل و نقل دیگر هیچ گونه همكاری با معاونت مربوطه نخواهد داشت و گزارشات اقدامات از این دست را با مردم مطرح خواهدنمود.


منبع:

1399/01/24
15:08:42
5.0 / 5
4791
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است