مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران تاكید كرد

آمادگی كامل شهرداری برای بارش های بیشتر در تهران

آمادگی كامل شهرداری برای بارش های بیشتر در تهران به گزارش فست تریپ مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینكه درپی بارش روزهای اخیر در تهران هیچ مشكلی در حوزه آبگرفتگی وجود نداشته است، اظهار داشت: نیروهای خدمات شهری حتی برای بارش های بیشتر آمادگی كامل دارند و شهروندان خیالشان راحت باشد.اصغر عطایی در گفت و گو با ایسنا با تاكید بر آمادگی همه نیروهای خدمات شهری در سطح شهر تهران برای بارش های بیشتر اظهار داشت: حجم بارش تهران در ایام اخیر اگر در هر نقطه دیگری رخ می داد می توانست مشكلات بسیاری را ایجاد كند ضمن اینكه این بارش چند روز است كه به صورت مستمر در تهران ادامه دارد.

وی اضافه كرد: توپوگرافی شهر تهران به شكلی است كه فرورفت آب به داخل زمین صورت نمی گیرد پس باید این آب از شمالی ترین نقطه تا جنوبی ترین نقطه شهر مدریت شود. خوشبختانه رودخانه ها، مسیل ها و كانال های شهر تهران در این بارش ها هیچ مشكلی از بابت آبگرفتگی نداشته اند كه علت این امر نیز لایروبی كانال ها و مسیل ها در روزها و ماه های گذشته بوده است.

عطایی افزود: ظرف روزها و ماه های گذشته اكیپ های حوزه معاونت خدمات شهری در مناطق 22 گانه كاملا آماده بوده اند و رسوباتی كه از بالادست و شمال شهر به همراه آب در راه رودخانه ها و مسیل ها آمده است، پاكسازی شده اند.

وی اشاره كرد: شهروندان باتوجه به حجم بارش ها به خادمان خود اعتماد می كنند و خیالشان راحت است كه اتفاقی نمی افتد چونكه از ماه ها قبل برنامه ریزی و اقدامات موثری انجام شد. تابحال هیچ مشكلی در سطح شهر تهران نبوده است. پیش بینی این بارش را داشتیم و برای بارش های با حجم بیشتر نیز آماده هستیم.

مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران در آخر اظهار داشت: درحال ترمیم و افزایش ظرفیت برخی نقاط مانند كانال ها با همراهی حوزه عمران شهرداری تهران هستیم تا هنگام بارش باران در این نقاط هم مشكلی نداشته باشیم.

منبع:

1399/01/22
13:34:06
5.0 / 5
4360
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , شهروند
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است